Polski
Gamereactor
Videos
HQ

GRTV News - PlayStation mianuje dwóch nowych dyrektorów generalnych

Herman Hulst i Hideaki Nishino zostali wybrani do kierowania firmą w przyszłości.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku GRTV News. Dzisiaj będę porozmawiać trochę o PlayStation. Pojawiło się kilka różnych interesujących informacji.
które ostatnio wyszły na światło dzienne, włączając w to pełne, powiedzmy zapowiedź, wiedzieliśmy już o jej istnieniu, ale zapowiedź Assassin's Creed Shadows. Ale o tym porozmawiamy prawdopodobnie w czwartek, ponieważ czeka nas wielka zapowiedź jutro po południu. Zamiast tego porozmawiamy dziś o PlayStation, ponieważ po odejściu Jima Ryana, który, jak sądzę, oficjalnie opuścił Sony Interactive Entertainment i jakby PlayStation, rolę CEO PlayStation z powrotem w, lub z powrotem pod koniec kwietnia, kiedy rozpoczął się nowy rok fiskalny, lub pod koniec, kiedy zakończył się ostatni rok fiskalny, PlayStation szukało teraz nowego dyrektora generalnego. I cóż, znaleźli rozwiązanie i zamierzają podzielić tę rolę między dwie osoby. Nie jest to coś, co widzieliśmy, Nie jest to coś zupełnie niespotykanego, zdarzało się to już wcześniej w różnych sytuacjach, ale tak, to będzie kilka interesujących nazwisk, które zostaną przejęte przez rolę prowadzenia PlayStation w przyszłości. Więc tak, PlayStation zapowiada się interesująco nowych liderów, twórca Killzone i Horizon Zero Dawn, Herman Holst, otrzymuje awans wraz z z weteranem Sony Hideakim Nishino. We wrześniu ubiegłego roku Jim Ryan potwierdził, że zostanie przejdzie na emeryturę jako CEO Sony Interactive Entertainment 31 marca. Doprowadziło to do tego, że Hiroki Toki jako tymczasowy dyrektor generalny SIE przez ostatnie sześć tygodni, ale japońska firma w końcu znalazła odpowiednie zastępstwo. Tak, to jest zastępstwo, liczba mnoga, ponieważ Sony ujawnia, że Herman Holst i Hideaki Nishino zastąpią Ryana na stanowisku Co-CEO 1 czerwca. Niektórzy z was mogą mieć słyszeliście o Hermanie Holście lub przynajmniej widzieliście go we wspomnianym przypadku PlayStation lub wywiadzie."

"Jest on obecnie szefem PlayStation Studios i był współzałożycielem Horizon Zero Dawn i Killzone dewelopera Guerrilla Games. Nishino-san jest również weteranem w Sony, ale był bardziej za kulisami. Wygląda na to, że będzie tak również w przyszłości.
Mówię tak, ponieważ będą mieli różne obowiązki. Holst będzie dyrektorem generalnym grupy biznesowej SIE, która obejmuje PlayStation Studios, Bungie i PlayStation Productions. Ostatnia część oznacza, że będzie on również odpowiedzialny za nadchodzące filmy, programy telewizyjne i gry."

"programy, komiksy i tym podobne oparte na franczyzach PlayStation. Tymczasem Nishino-san będzie dyrektorem generalnym PlayStation Platform Business Group. Zasadniczo będzie nadzorował wszystko co nie jest związane z tworzeniem oprogramowania. Zamiast tego ma za zadanie zajmować się technologią i produktami SIE, usługami i platformą, jednocześnie dbając o zewnętrznych wydawców, deweloperów i użytkowników."

"relacje, marketing sprzętu i tym podobne. Czas pokaże, czy jest to dobre rozwiązanie dla mieć gracza i byłego twórcę gier na czele rozrywkowej części PlayStation i ktoś inny zajmie się innymi rzeczami. Czy uważasz, że doprowadzi to do lepszego PlayStation?
A to jest Herman Holst."

"To będzie interesujące. Oczywiście, jest duża presja na ludzi, aby się pojawili i przejąć rolę lidera tak dużej firmy jak PlayStation. Ale to już było.
wiesz, kadencja Jima Ryana jako PlayStation była w pewnym sensie, pod koniec, stała się trochę trochę poplamiona. Położył duży nacisk na rzeczy, które tak naprawdę się nie opłaciły."

"nastawienie konsumentów na wiele sposobów lub tak naprawdę nie trafiły do konsumentów. Jest ogromny nastawienie na obsługę na żywo. I tak, to dało nam grę taką jak Helldivers 2. Ale jest wiele różnych projektów usług na żywo, nad którymi pracujemy, a które pozornie jeszcze nie, już zawiodły, powinniśmy powiedzieć, jak projekt multiplayer Last of Us który został zamknięty przez Naughty Dog. Więc, tak, Jim Ryan w pewnym sensie skończył biorąc firmę w sposób, który wydaje mi się, że był trochę spóźniony na imprezę, prawda?
Model usług na żywo, battle royale wszystko naprawdę kwitło. Potem PlayStation pomyślało, wiesz, zróbmy to. Zaczęli to robić kilka lat temu."

"późno, gdy ludzie zaczynali, a my zaczęliśmy widzieć te projekty, gdy ludzie dostawali znudzeni. Musimy więc zobaczyć, czy Holst i Nishino będą w stanie to zrobić, wiesz, poprowadzić firmę w innym kierunku w lepszy sposób. Nie sądzę, aby PlayStation są w ogóle zaniepokojeni w dzisiejszych czasach, biorąc pod uwagę niedawne sytuacje, w których znalazł się Xbox musiał stawić czoła. Myślę, że PlayStation prawdopodobnie czuje się całkiem komfortowo ze sposobem, w jaki działają biznesy, wiesz, podobne do Nintendo na wiele sposobów. Robią swoje, robią swoje robią swoje bardzo dobrze i są z tego całkiem zadowoleni. Więc, ale znowu, może to będzie, wiesz, coś, co zmieni się w przyszłości. Ale zobaczymy w przyszłości. Jest 1 czerwca, kiedy ta dwójka wkracza w swoją rolę. Nie spodziewaj się wpływu 2 czerwca. To jest coś, co jest, wiesz, oczekuje się, że będą tutaj na długo. Więc wiesz, prawdopodobnie zaczniemy dostrzegać wpływ tego, co robią na Sony i PlayStation miesiące, lata później. Ale tak, poza tym, daj nam znać, co myślicie. Myślisz, że Holst i Nishino są odpowiednimi kandydatami na to stanowisko? Powiedz nam w komentarzach poniżej. A poza tym, wrócę jutro na kolejne GRT News. Jeszcze raz, prawdopodobnie nie będzie Assassin's Creed Shadows. Zachowamy to na czwartkowy poranek. Ale Tak, porozmawiamy o czymś bez wątpienia równie interesującym. Do tego czasu jednak dziękujemy za oglądanie i do zobaczenia w następnym odcinku. Trzymajcie się wszyscy."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej