Polski
Gamereactor
Videos
Redfall
HQ

GRTV News - Redfall otrzyma ostatnią aktualizację

Wprowadzi tryb offline, ulepszenia Nest i sąsiedztwa, a także poprawki w trybie dla jednego gracza.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku GRTV News. Dzisiaj zajmiemy się porozmawiamy o czymś, o czym ostatnio rozmawialiśmy dość często, a mianowicie o Redfall.
Teraz Redfall jest w naprawdę dziwnym miejscu, miejscu, którego prawdopodobnie nie przewidzieliśmy rok temu, kiedy gra wychodziła. Ale Arkane Austin, jej deweloper, został zamknięty lub jest w trakcie zamykania przez Microsoft i Xbox. I podczas gdy potwierdzono, że gra nie będzie dalej rozwijana, nie pojawi się żadna nowa zawartość, nie zobaczysz rozszerzeń, nie zobaczysz czegoś w rodzaju lat wprowadzanych zmian, aby miejmy nadzieję doprowadzić Redfall do pozycji, w której Arkane Austin pierwotnie zamierzało być. Wiemy jednak, że przed premierą pojawi się ostatnia aktualizacja."

"Arkane Austin zakończy działalność, zanim Redfall będzie zasadniczo, wiesz, zasadniczo wtyczką Redfall, gra jest skończona i nie doczeka się żadnych dalszych zmian. Więc to jest to będziemy dzisiaj rozmawiać. Więc tak, Redfall otrzymuje ostateczną aktualizację z trybem offline i dużymi zmianami. Arkane Austin dotrzyma słowa, nawet jeśli studio zostało zamknięte."

"Krótko po tym, jak Microsoft potwierdził, że Arkane Austin i trzy inne studia Xbox zostały zamknięte.
zostały zamknięte, dowiedzieliśmy się, że dla Redfall zaplanowano ogromną aktualizację. Zamknięcia oczywiście doprowadziły nas do przekonania, że nigdy nie zobaczymy rezultatów tej pracy, ale na szczęście tak się nie stało.
Arkane Austin ujawnia, że ostateczna aktualizacja Redfall wciąż nadchodzi. Nie powiedziano nam kiedy, ale Aktualizacja będzie zawierać bardzo pożądane funkcje, takie jak możliwość gry offline, pauza podczas gry w pojedynkę, duże zmiany w systemie sąsiedztwa i gniazd oraz wiele więcej. Miłe pożegnanie od Arkane Austin, więc dziękuję i mam nadzieję, że zobaczę twoje nazwiska w napisach końcowych świetnych gier w przyszłości."

"Więc tak, nadchodzi ostatnia aktualizacja. Tak naprawdę nie znamy jej szczegółów, powiedziano nam tylko.
że wiesz, więcej szczegółów pojawi się wkrótce. Zasadniczo informacje zostały udostępnione w tweecie gdzie konkretnie, o przepraszam, post w dzisiejszych czasach, nie używamy słowa tweet, ale informacje została udostępniona w byłym poście, który konkretnie mówił, że to są rzeczy, które nadejdą w tej aktualizacji. Ale znowu, nie wiemy, kiedy to nadejdzie, nie wiemy, jak długo to potrwa."

"nie będzie, nie znamy szczegółów i nie wiemy, czy będzie to coś w rodzaju ogromna lista informacji o łatkach i, wiesz, drobnych zmianach i poprawkach błędów i tym podobnych.
rzeczy. Wiemy jednak, że jest już w drodze. Więc tak, ekipo Arkane Austin, zamierzają zrobić coś w rodzaju ostatniej rzeczy dla Redfall przed grą, przed premierą."

"studio całkowicie się zamknie i zanim gra zostanie całkowicie ukończona.
Musisz się jednak trochę zastanowić, dlaczego ta aktualizacja zajęła tak dużo czasu, Wiesz, Redfall nie, Redfall tak naprawdę nie czuł się, jakby otrzymał ogromne wsparcie odkąd wyszedł rok temu. Mówię to, były aktualizacje i wprowadzane zmiany."

"do gry, ale Redfall był w stanie, który wymagał dużego, poważnego, masywnego zamiatających zmian i wiesz, to wydaje się być tym, który to robi i to idzie będzie ostatnią aktualizacją, która pojawi się w grze, więc trochę dziwne w odniesieniu do to. Ale tak, dajcie znać, co o tym myślicie, czy będziecie sprawdzać ostatnią aktualizację Redfall?
mając na uwadze tę aktualizację, czy też skończyłeś z grą i cieszysz się, że możesz od niej odejść? Dajcie znać daj nam znać w komentarzach poniżej, w przeciwnym razie wrócę jutro z kolejną GOTV News of the Week, więc bądźcie czujni i tak, do zobaczenia po drugiej stronie. Trzymajcie się wszyscy."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej