Polski
Gamereactor
Videos
Resident Evil 9
HQ

GRTV News - Resident Evil 9 podobno został opóźniony

Sequel horroru planowany jest teraz na koniec 2025 lub nawet 2026 roku.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku wiadomości GRTV. Dzisiaj zajmiemy się zajmiemy się plotką o bardzo ekscytującej przyszłej grze. Jest to plotka, o której już słyszeliśmy w różnym stopniu. Wszystkie wydają się pochodzić z tego samego źródła które najwyraźniej ma jakieś osiągnięcia i wewnętrzną wiedzę na temat Capcom i tej serii."

"W tym samym czasie słyszeliśmy różne raporty na temat sposobu, w jaki to się stanie.
gra jest obsługiwana, co nasuwa pytanie, co tak naprawdę dzieje się w Capcom.
A to, o czym mówimy, to Resident Evil 9. Jest to gra, o której krążyły plotki, że będzie wyjdzie w przyszłym roku. Potem pojawiły się plotki, że została opóźniona na rzecz Code Veronica."

"Teraz krążą plotki, że zostanie opóźniona jeszcze bardziej i tym podobne. Więc Jest wiele różnych sprzecznych historii, które się tutaj dzieją, ale zasadniczo pomysł w tej chwili mówi się, że Resident Evil 9 zostanie opóźniony do końca 2025 lub 2026 roku.
Więc jeśli masz nadzieję, że ta gra pojawi się raczej wcześniej niż później, lepiej miej trochę nadziei lub lepiej trochę złagodź swoje oczekiwania, ponieważ wydaje się, że jest dalej niż wielu miało nadzieję. W każdym razie zanurzmy się. Plotka. Resident Evil 9 podobno opóźniony do końca 2025 lub 2026 roku. Informator, który wcześniej ujawnił, że gra pojawi się na początku 2025, teraz zaprzecza swoim twierdzeniom. Wygląda więc na to, że Capcom ma na głowie znacznie więcej Resident Evil niż przepływ poufnych informacji jest w stanie przyswoić. Albo to, albo nastąpiły zmiany w ostatnim czasie w stosunku do pierwotnego planu. Tak czy inaczej, nadal nie ma oficjalnych informacji na temat kolejnego dużego po wydaniu Resident Evil Village trzy lata temu."

"Teraz zamieszanie pochodzi od niegdyś niezawodnego insidera Dusk Golema, który miał całkiem niezłą ścieżkę w przeszłości Capcom i serii horrorów, a który teraz koryguje swoje poprzednie informacje o możliwej premierze Resident Evil 9 na początku 2025 roku. Zamiast tego teraz naciska premierę na 2025-26 rok, co z pewnością jest znacznie bardziej niejednoznacznym i szerszym terminem, niż byśmy oczekiwali."

"jak. Insider zdecydował się również zaoferować wiele informacji dotyczących drugiego Residenta Evil, nad którymi Capcom pracuje i są dobre i złe wieści. Zacznijmy od bolesne. Dusk Golem kategorycznie zaprzecza, jakoby w planach był remake oryginalnego Resident Evil.
Resident Evil 5, ani też nie będzie takiego remake'u, przynajmniej w tej chwili. Jednakże stwierdził, że Resident Evil Zero i Resident Evil Code Veronica są w przygotowaniu i że słyszał o nich mniej więcej rok temu. Z pewnością nie jest to najlepsza wiadomość dla fanów serii, ale przynajmniej Pozostaje nam lekka satysfakcja z usłyszenia innych głosów, takich jak Necrolope, które twierdzą, że te nadchodzące tytuły z serii pojawią się również natywnie na Nintendo Switch 2. Więc tak, to jest uh to jest Dusk Golem zasadniczo tylko to jest Dusk Golem zasadniczo tylko uh rodzaj naprawienia jego poprzednie komentarze na temat okna premiery Resident Evil 9 i tego, kiedy Capcom dostanie spodziewał się, że gra nadejdzie, kiedy spodziewał się, że Capcom zrobi uh, aby mieć grę debiut. To jest punkt, o którym mówiłem wcześniej, że trudno powiedzieć, czy to jest teraz prawidłową informacją, ponieważ Dusk Golem miał wcześniej dość dobre wyniki z Resident Evil, ale w Resident Evil 9 był bardzo nieudolny."

"i wiesz, jednego dnia twierdząc to, drugiego dnia twierdząc to, więc jest to trudne powiedzieć, czy te informacje są teraz poprawne. Tak czy inaczej, faktem jest, że nie mieliśmy oficjalnej zapowiedzi Resident Evil 9, a mamy już prawie czerwiec, więc jest to w zasadzie wydaje się bardzo mało prawdopodobne, aby wyszedł w 2024 roku, co oznacza, że najwcześniej w 2025 roku a następnie 2026 jest prawdopodobnie również bardzo prawdopodobnym rokiem premiery następnej gry."

"Teraz znowu, jeśli Capcom ogłosi tę grę na tym plotkowanym wydarzeniu PlayStation, to podobno odbędzie się w tym tygodniu, to nie ma powodu, aby zakładać, że nie może wyjść w przyszłym roku ale jeśli będziemy musieli poczekać kilka miesięcy do innego plotkowanego wydarzenia PlayStation we wrześniu na zapowiedź, to pełna wersja gry może pojawić się dopiero w 2026 lub na początku 2026 roku."

"ponownie, gdy dowiemy się więcej, powinniśmy informować was na bieżąco i dać wam więcej informacji na ten temat, gdy tylko oficjalna informacja o ogłoszeniu została udostępniona, ale tak, poza tym to cały czas, że ja mam na dzisiejszy odcinek lub mój odcinek GRTV News, więc tak, dołącz do mnie jutro na następny więc bądźcie na bieżąco, a poza tym mam nadzieję, że spodoba wam się wtorek i do zobaczenia."

"na następnym, trzymajcie się wszyscy"

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej