LIVE
HQ
logo hd live | Nintendo Direct - June 2024
See in hd icon

Chat

X
   😁 😂 😃 😄 😅 😆 😇 😈 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😐 😑 😒 😓 😔 😕 😖 😗 😘 😙 😚 😛 😜 😝 😞 😟 😠 😡 😢 😣 😤 😥 😦 😧 😨 😩 😪 😫 😬 😭 😮 😯 😰 😱 😲 😳 😴 😵 😶 😷 😸 😹 😺 😻 😼 😽 😾 😿 🙀 🙁 🙂 🙃 🙄
   Polski
   Gamereactor
   Videos
   HQ

   GRTV News - PlayStation zorganizuje State of Play dziś wieczorem

   Spodziewaj się około 30 minut ujawnień i wiadomości z 14 gier na PS5 i PS VR2.

   Audio transcriptions

   "Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku wiadomości GRTV. Dzisiaj zajmiemy się porozmawiamy o czymś, co wydarzyło się dzisiaj. Zostało to potwierdzone wczoraj wieczorem lub wczoraj późnym popołudniem, więc tak, porozmawiamy o tym dziś rano tylko po to, aby przygotować cię na to, co nadejdzie dziś po południu lub bardzo późnym wieczorem, ale technicznie myślę, że nawet jutro rano dla wielu krajów europejskich, więc zanurkujmy i spójrz na to, co nadchodzi. Tak więc PlayStation State of Play potwierdzone dla to już dzisiaj, więc potwierdzone na dzisiaj. Spodziewajcie się remake'u Silent Hill 2 i nowego Astro Bot i nie tylko. Młyn plotek pracował pełną parą w ciągu ostatnich kilku tygodni w odniesieniu do że Sony zorganizuje w tym tygodniu jakieś wydarzenie związane z cyfrowym PlayStation. Ta plotka została ostatecznie uśpiona, ponieważ State of Play zostało potwierdzone już jutro."

   "wieczorem ponownie dzisiaj. Dokładnie o 23:00 BST 30 maja 0000 CEST 31 maja będziemy mogli z niecierpliwością oczekuj transmisji State of Play, która da nam spojrzenie na niektóre nadchodzące PlayStation projekty. Należy powiedzieć, że nie jest to faktyczna prezentacja PlayStation, ale spodziewamy się zobaczyć informacje na temat 14 tytułów na PS5 i PSVR2, a także niektórych projektów PlayStation Studios planowanych jeszcze w tym roku. Możliwe więc, że doczekamy się sequela Astro's Playroom, Lego Horizon Adventures, Concord i nie tylko. Na co więc liczysz?
   zobaczycie na nadchodzącym State of Play? Teraz należy również powiedzieć, że tak naprawdę nie jest to jedyna prezentacja, na którą musimy dziś czekać, ponieważ z jakiegoś powodu dwa zostały zaplanowane w tym samym czasie. Teraz jest to oczywiście znacznie mniejsza prezentacja ale wciąż jest to coś, na co warto mieć oko. Jest to prezentacja Marvelous Game edycja 2024. Ponownie, to już dziś, a nie jutro. Mają pecha, bo to jest w tym samym miejscu."

   "co State of Play. Więc tak, Marvelous Games powraca do letniego sezonu wydarzeń, aby zaprezentować drugą edycję showcase'u Marvelous Games, która odbędzie się 30 maja. To ponownie o tej samej godzinie 23:00 czasu BST o północy czasu CEST z siedziby Marvelous Encores w Tokio. Prezes Suminobu Sato i kluczowi deweloperzy przedstawią aktualne informacje na temat projektów i aktywnych działań."

   "takich jak te z franczyzy Rune Factory, w tym postępy w tworzeniu nowych gier.
   i nowe projekty. Jak na pewno zauważyliście, w tym samym czasie mamy również do czynienia z datą z Sony na majową edycję State of Play. Więc prawdopodobnie musisz wybrać, które obejrzeć na żywo, a które zachować na później. Będziecie mogli śledzić stream na oficjalnych kanałach Marvelous na YouTube i oficjalnej stronie internetowej, a całe wydarzenie będzie z pełnymi napisami w języku angielskim, francuskim, niemieckim i hiszpańskim. Więc tak, jest na co czekać do. Wiele wydarzy się dziś wieczorem. Oczywiście będziemy relacjonować PlayStation ale będą też oczywiście fragmenty z prezentacji Marvelous również. Ale PlayStation jest prawdopodobnie tym, na które wszyscy czekają z niecierpliwością ogólnie rzecz biorąc. Więc będziemy mieć wszystkie informacje, zwiastuny, ujawnienia, wiadomości bijące po oczach i tym podobne rzeczy. Pamiętaj więc, aby być na bieżąco z lokalnym regionem Game Rector aby dowiedzieć się więcej o tym, co Sony zaplanowało na dzisiejszy wieczór. Ale znowu będę najprawdopodobniej jutro, aby porozmawiać o tej prezentacji PlayStation, ponieważ mam nadzieję, że tam będzie coś istotnego, o czym warto porozmawiać. Więc upewnij się, że dołączysz do mnie jutro porannych wiadomości GRTV, aby dowiedzieć się więcej na ten temat, a poza tym mam nadzieję, że spodoba ci się czwartek i do zobaczenia w następnym. Trzymajcie się wszyscy."

   Wiadomości GRTV

   Więcej

   Video

   Więcej

   Zwiastuny filmów

   Więcej

   Zwiastuny

   Więcej

   Wydarzenia

   Więcej