Polski
Gamereactor
Videos
HQ

GRTV News - Nintendo będzie hostować Direct jeszcze dzisiaj

Spodziewajcie się około 40 minut zapowiedzi i ujawnień opartych wyłącznie na grach, które pojawią się na Switch jeszcze w tym roku.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku GRTV News.
Dzisiaj będzie dość szybko, dość prosto, ponieważ podczas gdy tam było kilka różnych interesujących wiadomości, które pojawiły się wczoraj, w tym Lords of the Fallen 2 zostało potwierdzone na 2026 rok, film Uncharted 2, a nie gra, film Uncharted 2 będący greenlit i oficjalnie w produkcji lub przedprodukcji, jak sądzę, ale wszystko to, podczas gdy było interesujące, myślę, że zostało trochę przyćmione przez fakt, że w końcu mamy konkretną datę i konkretną godzinę dla Nintendo Direct, dla nadchodzącego Nintendo Direct i to już niedługo, ma się odbyć dzisiaj, więc właśnie dlatego idziemy porozmawiać o tym dzisiaj. Oczywiście będziemy to ponownie transmitować, więc jeśli chcesz sprawdzić wszystkie zapowiedzi i tak dalej, możesz to zrobić, odwiedzając lokalny Gamereactor region i oglądając transmisję na żywo, udając się na nasze kanały na Facebooku, YouTube i Twitchu i wszystkie te dobre rzeczy, które tam znajdziesz. Ale poza tym, porozmawiajmy o tym, czym się zajmujemy."

"spodziewamy się podczas tego pokazu. Więc tak, oficjalny plan Nintendo Direct na jutro, 18 czerwca, oczywiście ten artykuł został napisany, gdy ogłoszenie zostało ogłoszone wczoraj, więc powinien to być plan Nintendo Direct na dziś, 18 czerwca, ale tak, nie możemy się doczekać na kilka ekscytujących premier w drugiej połowie 2024 roku na Nintendo Switch. Więc plotki o kiedy Nintendo ogłosi swoją letnią prezentację, szaleją już od tygodni, więc że odważyliśmy się nawet na kilka przewidywań dotyczących tego, co może pojawić się w następnym Direct, Teraz nie będziemy musieli czekać zbyt długo. Nintendo właśnie ogłosiło, że jutro, 18 czerwca, zobaczymy mieć nowy Nintendo Direct o 1500 BST 1600 CEST, gdzie będą oferować ogłoszenia i aktualizacje dotyczące ich gier i gier partnerskich na nadchodzące miesiące. Będzie to prezentacja około 40 minut, więc jak na standardy Nintendo jest to dość duża prezentacja, dość ekscytująca delikatnie mówiąc. I tak, to jest to, co mówi Nintendo, dołącz do nas na transmisję na żywo Nintendo Direct skupiający się na grach na Nintendo Switch, które pojawią się w drugiej połowie 2024 roku. Nie będzie wzmianki o następcy Nintendo Switch podczas tej prezentacji. Więc jeśli masz wiesz, czekasz i nie możesz się doczekać, aby usłyszeć o tym, co się wydarzy z Nintendo Switch 2, które wciąż mamy nadzieję, że będzie się nazywać Super Nintendo Switch, to nie będzie prezentowane w tym programie. Ale ponownie, Nintendo Switch będzie będzie główną konsolą Nintendo do końca 2024 roku ze względu na fakt, że sequel Switcha najprawdopodobniej ukaże się na początku 2025 roku, co oznacza, że mamy pół roku na gry które będą musiały zadebiutować. Więc wiesz, dużo rzeczy, dużo czasu na zrobienie rzeczy ich przybycie. Oczywiście będzie typowy, wiesz, typowy rodzaj indie i trzeci rzeczy, ale powinno być też kilka ogłoszeń z pierwszej strony, ponieważ jest nie ma mowy, aby Nintendo przeszło przez okres świąteczny bez, no wiesz, dużego rodzaju premiery, na którą ludzie będą czekać z niecierpliwością. Jeśli chodzi o to, co to będzie, to naprawdę nie wiem."

"nie jestem pewien, ponieważ zakładam, że oszczędzają niektóre ze swoich wielkich hitów na premierę.
następcy Switcha. Więc, wiesz, nie sądzę, że zobaczymy nowego Mario 3D platformówka lub nowa gra Pokemon lub coś w tym stylu. Myślę, że wszystkie pojawią się w kiedy pojawi się następca Switcha lub, wiesz, gdzieś w ciągu pierwszego roku następcy Switcha. Ale tak czy inaczej, spodziewam się, że będzie to coś w rodzaju premiery tentpole."

"Po prostu nie jestem pewien, co to będzie. Bardzo trudno jest przewidzieć Nintendo. Więc tak, Nintendo zawsze było bardzo dobre w trzymaniu swoich informacji blisko klatki piersiowej i wiesz, rodzaj utrzymywania, nie chcę powiedzieć, że utrzymywania tajemnic, ale wiesz, unikania przecieków bardziej niż czegokolwiek innego. Są różne rzeczy, o których wiemy, że są w fazie rozwoju, jak Metroid Prime 4, ale nie wiem, czy zobaczymy ją w tym roku. Więc wiesz, to będzie będzie ekscytujący i myślę, że będzie to jeden z tych programów, z których wyjdziemy."

"i pójdziesz, wow, to dość zaskakujące. W przeciwieństwie do, wiesz, prezentacji Xbox i PlayStation State of Play i Summer Game Festival, tych, na których w pewnym sensie się spodziewasz.
wiesz, co zobaczysz. Myślę, że to będzie trochę inne. Ale Tak czy inaczej, upewnij się, że dostroisz się do programu później. Ponownie, dołącz do nas. Upewnij się sprawdź lokalną usługę GR Live, aby obejrzeć program razem ze społecznością Gamerator A poza tym, tak, najprawdopodobniej zajmiemy się tym jutro rano i porozmawiamy o niektórych dużych ogłoszeniach, które miały miejsce. Ale poza tym, tak, to było wszystko czas, który mam na dzisiejszy odcinek GRTV News, więc do zobaczenia w następnym."

"jutro. Tak więc, ale tak, miłego wtorku, miłego oglądania i tak, do zobaczenia w następnym odcinku.
następnym. Trzymajcie się wszyscy."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej