Polski
Gamereactor
Videos
Elden Ring
HQ

GRTV News - Czy jest potencjał na film Elden Ring ?

FromSoftware jest zainteresowane przekształceniem swojej największej gry w film.

Audio transcriptions

"Witajcie w kolejnym wydaniu GRTV News, jestem Alex, jak zwykle zajmuję się popołudniami.
najnowsze i najlepsze w grach, sprzęcie, technologii, rozrywce, cokolwiek lubisz, cokolwiek kochasz, zawsze mamy to dla Ciebie w GRTV News i w szerszej sieci Gamereactor."

"jako całości, więc jeśli podoba Ci się to, co widzisz i chcesz zobaczyć więcej, możesz sprawdzić Gamereactor skądkolwiek go pobierasz, aby uzyskać recenzje filmów, recenzje gier, zapowiedzi gier, ekskluzywne treści i wiele więcej, ale bez zbędnych ceregieli dzisiaj przyjrzymy się czemuś, co łączy w sobie tak naprawdę dwa zainteresowania, filmy i gry, to coś, co staje się coraz bardziej powszechne w dzisiejszych czasach, ponieważ firmy zdają sobie sprawę, że można zarobić dużo pieniędzy."

"w adaptacji gier wideo na coś innego, czy to film, czy program telewizyjny czy coś podobnego. W każdym razie, Hidetaka Miyazaki, reżyser i prezes, reżyser Elden Ring, prezes From Software udzielał ostatnio wywiadów wielu portalom.
o nadchodzącym DLC Shadow of the Erdtree i rozmawiał z The Guardian, który zostało od tego czasu przepisane przez VGC na temat możliwości filmu Elden Ring i on miał do powiedzenia co następuje, Nie widzę powodu, by negować inną interpretację lub adaptację Elden Ring, na przykład film, ale nie sądzę, bym ja lub From Software mieli wiedzę lub umiejętności, by coś takiego wyprodukować."

"w innym medium, więc w grę wchodziłby bardzo silny partner. My musielibyśmy zbudować dużo zaufania i porozumienia w sprawie tego, co próbujemy osiągnąć ale na pewno jest zainteresowanie. Więc to zainteresowanie jest dość ważnym aspektem tej historii ponieważ nie jesteśmy pewni, czy Miyazaki mówi o zainteresowaniu możliwościami From Software czy też o zainteresowaniu innych studiów, które się do niego zgłosiły. To bardzo silny partner prawdopodobnie będzie reżyserem, showrunnerem lub kimś, kto w pewnym sensie popchnie From Software do przodu."

"wizję Elden Ring w przestrzeń filmową. Osobiście uważam, że jest to jedyny przypadek, prawdopodobnie jedyny przypadek, w którym coś, co jest bardzo, bardzo popularne jako gra wideo, nie oznacza, że nie powinieneś robić filmu lub serialu na jego podstawie. Elden Ring ma fascynującą fabułę, bardzo, bardzo dobrą fabułę, stworzoną przez George'a RR Martina oraz oczywiście ma doświadczenie w umieszczaniu swojej pracy w filmach i telewizji, ale problem z Elden Ring jest to, że Elden Ring i Dark Souls i każda inna gra From Software w tym Seria Soulsborne oprócz Sekiro opiera się na tym, że tworzysz postać gracza, która uzupełnia historię. Jesteś splamionym w Elden Ring, jesteś nieumarłym w Dark Souls, jesteś łowcą w Bloodborne, nie jesteś Sekiro, wilkiem jak w Sekiro i właśnie dlatego Sekiro ma najlepszą narrację, ponieważ jest przejrzysta, skoncentrowana i zwarta."

"ma sens. Narracja w Elden Ring jest drugorzędna w stosunku do budowania świata, co jest w porządku ale myślę, że oznaczałoby to, że naprawdę, naprawdę trudno byłoby zbudować historię wokół chyba że zrobiłbyś coś, co nie było całkowicie grą i po prostu zrobiłbyś historię, która jest opartą na świecie, jak historia Radama lub coś podobnego. Ale daj mi znać, jeśli uważasz, że Elden Ring byłby dobrym filmem, jaki film chciałbyś zobaczyć z Elden Ring?
Ring, jaki typ filmu, kogo chciałbyś zobaczyć w roli reżysera, kogo chciałbyś zobaczyć w roli reżysera?
Dajcie mi znać, a do zobaczenia wkrótce w kolejnych newsach GRTV."

"Żegnajcie."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej