Polski
Gamereactor
wiadomości
Fallout 4

Wielki londyński mod Fallout 4 został opóźniony na czas nieokreślony

Wszystko dlatego, że nadchodząca aktualizacja nowej generacji zepsuje wiele z tego, co już zostało zbudowane.

HQ

Jeśli z niecierpliwością czekałeś na możliwość zanurzenia się w modzie Fallout London dla Fallout 4, moda, który jest rozwijany od lat, jest opisywany jako pełnowymiarowe doświadczenie gry i miał zadebiutować 23 kwietnia tego roku, niestety będziesz musiał poczekać dłużej niż oczekiwano.

W filmie aktualizacyjnym kierownik projektu Dean Carter stwierdził, że Fallout London został opóźniony na czas nieokreślony, a wszystko to z powodu nadchodzącego nadejścia aktualizacji "nowej generacji" dla Fallout 4, która zadebiutuje 25 kwietnia.

Opóźnienie nadchodzi, ponieważ aktualizacja prawdopodobnie zepsuje wiele systemów, które zostały wprowadzone przez zespół, pomimo tego, że londyński mod jest "gotowy do pracy" od czasu udostępnienia ostatniej aktualizacji.

Carter stwierdza: "Systemy oparte na F4 SE, które dla tych, którzy nie są świadomi, są ramami dla w zasadzie wszystkich systemów dialogowych w Fallout London i wielu innych modach - to się zepsuje".

Nie jest jasne, kiedy Fallout London zadebiutuje, ale biorąc pod uwagę, że twierdzi się, że ma rozmiar około 30 do 40 GB, być może będziemy musieli trochę poczekać, aby sprawdzić to teraz. Na szczęście prawdopodobnie będzie tu jeszcze wiele lat, zanim Fallout 5 kiedykolwiek zadebiutuje.

Fallout 4

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości