LIVE
HQ
logo hd live | Balatro
See in hd icon

Chat

X
   😁 😂 😃 😄 😅 😆 😇 😈 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😐 😑 😒 😓 😔 😕 😖 😗 😘 😙 😚 😛 😜 😝 😞 😟 😠 😡 😢 😣 😤 😥 😦 😧 😨 😩 😪 😫 😬 😭 😮 😯 😰 😱 😲 😳 😴 😵 😶 😷 😸 😹 😺 😻 😼 😽 😾 😿 🙀 🙁 🙂 🙃 🙄
   Polski
   Gamereactor
   wiadomości
   Forza Motorsport

   Wszystkie nadchodzące utwory Forza Motorsport będą dostępne za darmo

   Turn 10 mówi również, że nowa zawartość będzie dodawana w inny sposób niż wcześniej, a nie tylko wrzucać nowe samochody i inne rzeczy do gry.

   HQ

   W poprzednich tytułach Forza, podobnie jak w większości gier wyścigowych, nowa zawartość DLC tradycyjnie była dodawana do gry jako zrzuty zawartości. Nowe samochody, nowe tory i/lub przedmioty kosmetyczne.

   W przypadku Forza Motorsport Turn 10 chce robić rzeczy inaczej i mówi, że nowe samochody będą dodawane w inny sposób i faktycznie będą miały sens, ponieważ zostaną włączone do trybu kariery w sposób, który sprawi, że poczujesz się, jakby zawsze tam był. Dyrektor kreatywny Chris Esaki wyjaśnia pomysł w wywiadzie dla IGN:

   Więc kiedy cała ta nowa zawartość pojawia się w grze, nie jest to po prostu: "Och, jest tylko kilka samochodów i nie wiemy, co z nimi zrobić; baw się z nimi", co w pewnym sensie wydaliśmy w przeszłości. Na przykład, nowe samochody są fajne; Przejdź do darmowej gry, przejdź do trybu wieloosobowego i baw się z nimi, prawda?

   Mamy teraz okazję, dzięki tym bardziej zwinnym podstawom technologicznym, które mamy, umieścić samochód w grze lub tor w grze i szybko umieścić go na każdej powierzchni w doświadczeniu. Tak więc samochód wchodzi do gry i teraz jest tam, gdzie byłby odpowiedni. Jest to nowe wydarzenie w trybie kariery, którego nie było wcześniej, pierwszego dnia. Albo zupełnie nowe wydarzenie, które wcześniej w ogóle nie istniało. To samo dotyczy utworów, które zaczynają się zmieniać i ewoluować tę zawartość, aby zawsze była świeża za każdym razem, gdy w grze pojawia się nowa zawartość.

   Jeśli grałeś pierwszego dnia, będzie inaczej 30 dni później lub 60 dni później. Za rok prawdopodobnie nie wygląda to jak treść pierwszego dnia. A więc ma to uczucie świeżości na całej powierzchni gry. "

   Chociaż z pewnością brzmi to bardzo dobrze, Esaki miało również inną wiadomość dla społeczności wyścigowej, którą jesteśmy pewni, że wszyscy bardzo docenią:

   "Z pewnością nie chcemy dzielić społeczności Forza Motorsport, zwłaszcza multiplayer. Tak więc wszystkie utwory w dającej się przewidzieć przyszłości trafią do gry za darmo. To będzie cieszyć wszystkich".

   Turn 10 ujawnił niedawno, jakiej wydajności możemy oczekiwać od Forza Motorsport, który obejmuje tryb 60FPS z ray-tracingiem w wyścigu i dynamicznym 4K. Mamy również mnóstwo nowych zrzutów ekranu dla przyjemności oglądania tutaj. Forza Motorsport pojawi się 10 października na PC i Xbox Series S/X, ale możesz uzyskać pięciodniową przewagę, jeśli zarezerwujesz edycję Premium.

   Forza Motorsport

   Powiązane teksty

   0
   Forza MotorsportScore

   Forza Motorsport

   RECENZJA. Przez Ben Lyons

   Ścigaliśmy się do woli w najnowszym tytule wyścigowym w zakręcie 10.   Wczytywanie następnej zawartości