LIVE
HQ
logo hd live | Balatro
See in hd icon

Chat

X
   😁 😂 😃 😄 😅 😆 😇 😈 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😐 😑 😒 😓 😔 😕 😖 😗 😘 😙 😚 😛 😜 😝 😞 😟 😠 😡 😢 😣 😤 😥 😦 😧 😨 😩 😪 😫 😬 😭 😮 😯 😰 😱 😲 😳 😴 😵 😶 😷 😸 😹 😺 😻 😼 😽 😾 😿 🙀 🙁 🙂 🙃 🙄
   Polski
   Gamereactor
   wiadomości
   Banishers: Ghosts of New Eden

   Zjawa i wampir zainspirowali Banishers: Ghosts of New Eden

   Don't Nod zdradził szczegóły, skąd wziął się pomysł na nadchodzący tytuł akcji.

   HQ

   Podczas naszego pobytu w Niemczech na Gamescomie w tym roku mieliśmy okazję porozmawiać z twórcami nadchodzącego Banishers: Ghosts of New Eden. Spotkaliśmy Don't Nod się z Philippe'em Moreau (reżyserem gry) i Karimem Benfaresem (producentem wykonawczym), aby porozmawiać o ich nadchodzącym projekcie. Podczas tego wywiadu, który możecie zobaczyć w całości poniżej, zapytaliśmy parę, jaka była ich inspiracja do tego przygodowego projektu akcji.

   "Więc jeśli chodzi o inspirację, powiedzmy The Revenant dla fotografii, wiesz, dla scenerii" - powiedział Moreau. "Co jeszcze? Jeśli chodzi o rozgrywkę, być może jeśli chodzi o system walki, dużo studiowaliśmy God of War, ponieważ wiedzieliśmy, że jest to system, który dobrze pasuje do rozgrywki. Spróbowaliśmy więc zupełnie innej gry niż Vampyr, która była naszym pierwszym RPG akcji i wierzymy, że tym razem zrobiliśmy bardzo dobrą i dynamiczną grę akcji.

   Benfares kontynuował: "Tak, myślę, że kolejną główną inspiracją dla Banishers jest zdecydowanie Vampyr. Musimy o tym porozmawiać, ponieważ w Banishers chcieliśmy ponownie wykorzystać nasze know-how, które mieliśmy z Vampyr. I na przykład w Vampyr mieliśmy ambiwalentną sytuację dla głównego bohatera, Jonathana Reeda. Jest wampirem, ale jednocześnie lekarzem. W Banishers chcieliśmy zachować tę ambiwalentną sytuację z obiema postaciami, Redem i Anteą. Jeden żyje, drugi nie żyje, a oni są łowcami duchów, ale są nawiedzani przez ducha. I zapewnia wiele subtelności pod względem sytuacji dla narracji. I cóż, mamy moralne wybory w Banishers, takich jak w Vampyr i jesteśmy przekonani, że stwarza to wiele skomplikowanych wyborów dla gracza.

   Banishers: Ghosts of New Eden ma zadebiutować na PC, PS5 i konsolach Xbox Series 7 listopada 2023 r., A ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć mnóstwo dodatkowej rozgrywki do tytułu, którą można znaleźć tutaj.

   HQ

   Powiązane teksty

   0
   Banishers: Ghosts of New Eden Score

   Banishers: Ghosts of New Eden

   RECENZJA. Przez Ben Lyons

   Najnowsze dzieło Don't Nod pokazuje, że francuska firma po raz kolejny pręży swoje umiejętności narracyjne w przygodzie, która wydaje się bardzo podobna do God of War.   Wczytywanie następnej zawartości