Polski
Gamereactor
wiadomości
Kraven the Hunter

Aaron Taylor-Johnson "nie przejmował się" hitami takimi jak Avengers i Godzilla

Teraz gra Kravena, jest gotów traktować filmy komiksowe nieco poważniej.

HQ

Hity kinowe pojawiły się gęsto i szybko dla aktora Aarona Taylora-Johnsona, który pojawił się w dużych filmach, takich jak Kickass, Godzilla i Avengers: Age of Ultron, ale nie pojawił się w takich filmach, dopóki nie został obsadzony w filmie komiksowym Kraven the Hunter. Jednak Taylor-Johnson wyjaśnił Esquire'owi, że tak naprawdę nie dbał o te hity, ponieważ w tamtym czasie priorytetowo traktował własne dzieci nad tego rodzaju filmami:

"Wszystkie te rzeczy ustawiły się dla mnie w kolejce. [...] Ale tak naprawdę nie dbałem o nich. Chciałam, w czystości, być z moimi dziećmi. Nie chciałem, żeby mi zabrano. Walczyłem z tym, jak by to było... Ja też lekko nie dałem f-ck".

Teraz, gdy aktor podejmuje się kolejnego projektu komiksowego, takiego jak Kraven, wydaje się, że nastawienie nieco się zmieniło i mówi, że tym razem potraktuje to poważnie:

"To znaczy, szczerze mówiąc, myślałem, że skończyłem z tego rodzaju filmami. Nie możesz wkroczyć w tę rolę, nie możesz wkroczyć w to, czym jest ta franczyza, z pieprzonym pół-tyłkiem, zobaczmy, jak to pójdzie. Musisz być psychicznie przygotowany na to, co może się z tym wiązać. Myślę, że jestem teraz bezpieczny w moim życiu, wiedząc, że cieszę się, że mogę sobie z tym poradzić. "

Film, opisany jako tragedia przez reżysera J.C. Chandora, ukaże się pod koniec sierpnia.

Vad tycker du om Taylor-Johnson? Vill du se honom som Kraven the Hunter?

Kraven the Hunter

Dzięki Comicbook.com

HQ

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości