Polski
Gamereactor
wiadomości
Presumed Innocent

Apple pokazuje pierwsze spojrzenie na swój dramat prowadzony przez Jake'a Gyllenhaala

Presumed Innocent zadebiutuje na streamerze w czerwcu tego roku.

HQ

Apple TV+ wydaje się być w swojej złotej erze zielonego światła i wypuszczania nowych programów i filmów, ponieważ wydaje się, że streamer debiutuje obecnie czymś nowym prawie co tydzień. W tym duchu Apple ujawnił i pokazał pierwsze spojrzenie na swój nadchodzący serial kryminalny prowadzony przez Jake'a Gyllenhaala Presumed Innocent.

Jak sama nazwa wskazuje, w serialu Gyllenhaal występuje jako mężczyzna podejrzany o popełnienie przestępstwa. Wciela się w rolę głównego zastępcy prokuratora Chicago, Rusty'ego Sabicha, który po podejrzeniu o ohydną zbrodnię stara się utrzymać swoje życie, małżeństwo i rodzinę razem.

Historia oparta jest na powieści o tym samym tytule, a pełne streszczenie można zobaczyć tutaj: "Oparty na bestsellerowej powieści The New York Times o tym samym tytule autorstwa Scotta Turowa, porywający serial zabiera widzów w podróż przez przerażające morderstwo, które wywraca do góry nogami biuro prokuratora w Chicago, gdy główny zastępca prokuratora Rusty Sabich (grany przez Gyllenhaala) jest podejrzany o zbrodnię. Serial opowiada o obsesji, seksie, polityce oraz sile i granicach miłości, gdy oskarżony walczy o to, by utrzymać swoją rodzinę i małżeństwo razem.

Presumed Innocent zadebiutuje 12 czerwca na Apple TV+, a zwiastun możecie zobaczyć poniżej.

HQ
Presumed Innocent

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości