Polski
Gamereactor
wiadomości

Bam Margera świętuje 100 dni trzeźwości

Gwiazda Jackass podziękowała Markowi Wahlbergowi za pomoc w osiągnięciu tego kamienia milowego.

HQ

Bam Margera osiągnął kamień milowy na drodze do trzeźwości, osiągając 100 dni bez alkoholu i narkotyków.

Gwiazda Jackass od dawna zmaga się z uzależnieniem, ale na początku tego roku podjął decyzję o dokonaniu ogromnej zmiany stylu życia. Publikując na Instagramie w kwietniu tego roku, Margera zadeklarował, że "przestanie pić" i jest to obietnica, której udało mu się dotrzymać.

Zauważył, że jego syn był czynnikiem napędzającym tę decyzję, przy czym zauważył: "Przez wzgląd na wilka Phoenixa. Dzisiaj jest dzień, w którym przestanę pić".

Inną inspiracją do tego postępu był podobno aktor Mark Wahlberg, ponieważ Margera ćwiczył w siłowni z obrazami wypełnionymi Wahlbergiem. Po tym, jak Margera osiągnął ten kamień milowy, wysłał Wahlbergowi wideo świętujące jego sukces. W teledysku powiedział: "Co słychać Mark, tu Bam Margera z Dannii, 120 dni trzeźwości - rock and roll!".

Wahlberg odpowiedział, mówiąc: "Dziękuję bardzo za wideo, bracie. Tak się cieszę z ciebie i twojej trzeźwości. 120 dni, wow, niech cię Bóg błogosławi bracie, mam nadzieję, że ty i twoja rodzina macie się dobrze".

Kontynuował: "Nie mogę się doczekać, aby wkrótce się z tobą skontaktować, zawsze byłem wielkim fanem. Nie mogę się doczekać spotkania z twoim bratem. Jestem w Vegas, kiedy wyjdziesz w ten sposób, spotkajmy się.

Bam Margera świętuje 100 dni trzeźwości

Dzięki, NME.Wczytywanie następnej zawartości