Polski
Gamereactor
wiadomości
Batman: Caped Crusader

Batman walczy z gangsterami z Gotham w zwiastunie Caped Crusader

Serial animowany zadebiutuje na Prime Video w sierpniu.

Jeśli szukasz więcej Batmana, który wypełni Twój czas od teraz do premiery The Batman: Part II w 2026 roku lub The Penguin we wrześniu, to Prime Video może mieć idealne rozwiązanie.

1 sierpnia streamer wypuści wszystkie 10 odcinków animowanego Batman: Caped Crusader, serialu, w którym Dark Knight mierzy się z półświatkiem Gotham w latach 40. W serialu pojawi się również kilku wielkich złoczyńców, w tym Harley Quinn i Two-Face, ale wydaje się, że serial dotyczy głównie Batmana próbującego zatkać rosnącą przestępczość Gotham, jednocześnie unikając i unikając policji, która jest tak zdesperowana, aby go zatrzymać i zdemaskować.

Streszczenie brzmi: "Witamy w Gotham City, gdzie skorumpowani przewyższają liczebnie dobrych, przestępcy szaleją, a praworządni obywatele żyją w ciągłym strachu. Wykuty w ogniu tragedii, bogaty bywalec towarzystwa Bruce Wayne staje się kimś zarówno bardziej, jak i mniej niż człowiekiem – BATMANEM. Jego jednoosobowa krucjata przyciąga nieoczekiwanych sojuszników w GCPD i ratuszu, ale jego heroiczne działania rodzą śmiertelne, nieprzewidziane konsekwencje.

Producentami wykonawczymi Batman: Caped Crusader są nie tylko J.J. Abrams, ale także Matt Reeves z The Batman i Bruce Timm z Batman: The Animated Series. Zasadniczo jest wielu ludzi, którzy wiedzą, kto ma zrobić Batmana bezpośrednio związanego z tym projektem, więc nie chcesz go przegapić.

Zwiastun serialu możecie zobaczyć poniżej.

HQ
Batman: Caped Crusader

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości