Polski
Gamereactor
wiadomości
Black Myth: Wukong

Black Myth: Wukong pojawia się ponownie na Summer Game Fest i potwierdza opóźnienie wersji Xbox Series

Series S podobno spowalnia wersję konsolową Microsoftu ze względu na ograniczenia techniczne. Premiera PS5 i PC zaplanowana jest na 20 sierpnia.

HQ

Chociaż widzieliśmy nowy zwiastun CGI i trochę rozgrywki podczas prezentacji Summer Game Fest, Black Myth: Wukong miał kilka nowych funkcji do zaoferowania swoim przyszłym graczom.

Być może najbardziej bolesne jest potwierdzenie opóźnienia wersji na Xbox Series, ze względu na ponowne wyrównanie potrzebne do tego, aby działało na słabszej serii S. Twórcy udostępnili wpis na blogu, w którym szczegółowo opisali aktualny stan gry, korzyści z zamówienia przedpremierowego oraz zawartość jej fizycznej edycji. To kolejna rzadkość, ponieważ w pudełku znajdzie się tylko kod do pobrania, a nie rzeczywisty nośnik fizyczny, ze względu na problemy logistyczne związane z zarządzaniem globalnym wydaniem.

Pomijając problemy, gra nadal wygląda absolutnie fantastycznie i już skreślamy dni w naszym kalendarzu na wypadek, gdyby to pomogło przyspieszyć 20 sierpnia, kiedy zobaczymy Black Myth: Wukong premierę na PC i PlayStation 5.

HQ
Black Myth: Wukong

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości