Polski
Gamereactor
wiadomości
Dragon's Dogma 2

Capcom przeprasza graczy PC z Dragon's Dogma 2

Deweloper wyjaśnił również mikrotransakcje.

HQ

Dragon's Dogma 2 jest - dla wielu - świetną grą, jedną z najlepszych, jakie widzieliśmy do tej pory w tym roku, a mimo to w tej chwili ma ogólną ocenę mieszaną na Steamie. Po problemach z wydajnością, kontrowersjach związanych z DRM i nieoczekiwanych mikrotransakcjach, Capcom oberwał, jeśli chodzi o odbiór gry na PC.

Od tego czasu Capcom opublikował odpowiedź dla graczy PC na Steamie, w której napisał: "Chcielibyśmy poinformować was o statusie następujących przedmiotów, na temat których otrzymaliśmy liczne komentarze od społeczności. Wszystkich, którzy nie mogą się doczekać tego meczu, serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności."

Capcom przeanalizował każdy z głównych problemów, z którymi borykali się ludzie, i wyjaśnił, jak zostaną one rozwiązane. Jeśli chodzi o mikrotransakcje, powtórzono, że każdy przedmiot można zdobyć w grze, ale to niekoniecznie rozwiązuje problem polegający na tym, że wiele osób nie zostało poinformowanych, że te mikrotransakcje będą w grze.

Dragon's Dogma 2

Powiązane teksty

0
Dragon's Dogma 2 Score

Dragon's Dogma 2

RECENZJA. Przez Alberto Garrido

Epicka przygoda w świecie tak dużym, że dokładne odwzorowanie go zajmie tygodnie. Ale czy tytaniczna praca Capcomu okazała się tak dobra, jak się wydaje?Wczytywanie następnej zawartości