Polski
Gamereactor
wiadomości
EVE Vanguard

CCP Games opracowuje mapę drogową EVE Vanguard na resztę 2024 roku

Spodziewajcie się różnych aktualizacji i ulepszeń, zamkniętych testów rozgrywki, a następnie dużej aktualizacji, a wszystko to do końca roku.

HQ

CCP Games przyjęło dość dziwne podejście do rozwoju EVE Vanguard, ponieważ zamiast zadebiutować tytułem jako projekt we wczesnym dostępie, a następnie współpracować ze społecznością w celu ulepszenia i ulepszenia doświadczenia, jak to często ma miejsce w przypadku innych tytułów, deweloper zamiast tego wykorzystał program Founder's, który zapewnia dostęp do niewielkiej grupy społeczności, aby wypróbować grę, zanim jeszcze wyląduje jako projekt we wczesnym dostępie.

Obejmowało to różne First Strike wydarzenia w pierwszej połowie 2024 r., po których pod koniec czerwca nastąpił Solstice Event. Mając to już za sobą, KPCh udostępniła mapę drogową tego, co przyniesie druga połowa 2024 roku EVE Vanguard.

Powiedziano nam, że w najbliższej przyszłości pojawią się kolejne zamknięte Founder's VIP testy rozgrywki i wydarzenia, które będą wzbogacone o dzienniki deweloperów oraz pytania i odpowiedzi typu "pytaj mnie o wszystko" przez cały rok.

Możemy więc spodziewać się również dodatków do Frontlines, w tym głębi korupcji i tłumienia oraz ustanowienia szerszego związku z EVE Online poprzez system kontrabandy. Gracze zyskają większą kontrolę, w tym ulepszenia opcji rozmieszczania, bardziej zróżnicowane środowiska, głębsze opcje wytwarzania chipsetów broni i konstruowania schematów. Postępy i nagrody są obecnie dopracowywane, aby zapewnić bardziej unikalne sposoby na postępy, a my możemy spodziewać się nowych elementów rozgrywki, takich jak pojawiające się aktywności na planecie, punkty zapalne PvP o wyższej stawce i więcej przedmiotów do wytworzenia podczas walki.

W listopadzie możemy spodziewać się dużej aktualizacji. Nie ma konkretnej daty, ale 16 listopada w Londynie odbędzie się wydarzenie EVE, więc być może jest to dobry pomysł na to, kiedy może nadejść.

Po tym wszystkim i wydaje się, że gdzieś w nowym roku możemy spodziewać się, że gra faktycznie zadebiutuje i pojawi się w formacie wczesnego dostępu.

Poniżej możecie obejrzeć najnowszy zwiastun filmu EVE Vanguard, a także pełną mapę drogową na drugą połowę 2024 roku.

HQ
EVE Vanguard

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości