Polski
Gamereactor
wiadomości
The Acolyte

Dave Filoni o przyszłości Gwiezdnych Wojen: "Cokolwiek robimy, musi to być zrobione bardzo dobrze"

Weteran Gwiezdnych Wojen został niedawno awansowany na stanowisko dyrektora kreatywnego w Lucasfilm.

HQ

Było wielu, którzy wiwatowali, gdy Dave Filoni został dyrektorem kreatywnym Lucasfilm i wielu uważa, że jest on osobą, oprócz twórcy George'a Lucasa, która najlepiej rozumie uniwersum Lucasa. Mimo to nowa seria The Acolyte spotkała się, delikatnie mówiąc, ze średnimi reakcjami, a Filoni podzielił się teraz kilkoma przemyśleniami na temat tego, jak należy postępować z przyszłymi projektami Star Wars. Jak sam to ujmuje; "... To musi być naprawdę dobrze zrobione".

To jest w podcaście Happy Sad Confused, jak mówi; "Najważniejsze jest to, że cokolwiek robimy, musi to być naprawdę dobrze zrobione. Kiedy spojrzysz na coś, co jest brane pod uwagę jako inne, jak Andor - jest tak dobrze zrobione, a Tony i jego zespół wykonują tak fenomenalną robotę, że myślę, że jest na to publiczność. Myślę, że wraz z tą publicznością chcę nadal oddziaływać na wyobraźnię dzieciaków, aby mogły dorosnąć i docenić te rzeczy. To prawie tak, jakby twoje upodobanie do jedzenia, twój gust kinowy i wizualny zmieniały się wraz z wiekiem".

Czas Disneya z Star Wars miał swoje wzloty i upadki. Nic dziwnego, że Filoni używa Andor jako przykładu tego, kiedy jest to zrobione dobrze, ponieważ wielu uważa je za jedno z najlepszych Star Wars w ostatnich latach. Oczywiście tylko czas pokaże, czy Filoni zrealizuje swoje ambicje stworzenia naprawdę dobrych Star Wars seriali i filmów. Ale oczywiście mamy nadzieję, że nadejdzie więcej dobrych rzeczy.

The Acolyte

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości