Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Deadpool 3

Deadpool 3 rozpoczyna filmy, Ryan Reynolds zakazuje improwizacji

Strajk scenarzystów wpłynął na produkcję w sposób, który pozornie ogranicza samego ducha Deadpoola.

HQ

Ciemne chmury zbierają się na horyzoncie i chociaż zdjęcia do nowego filmu o Deadpoolu dopiero się rozpoczęły, projekt trafił na przeszkodę. Nie dość, że trwający strajk w Hollywood opóźnił wszystko o ponad miesiąc, to teraz żadne zmiany w scenariuszu, a nawet improwizacje aktorów nie są dozwolone podczas kręcenia filmu.

Spowodowało to poważne problemy, nie tylko dla Ryana Reynoldsa i jego postaci Deadpoola, który zawsze był spontaniczny w swoich dialogach. Wiele z najlepszych momentów z poprzednich dwóch filmów powstało lub zostało wymyślonych podczas kręcenia, co nie będzie już dozwolone na mocy umowy z WGA.

Czy uważasz, że powinni przerwać zdjęcia i poczekać, aż strajk się skończy, czy kontynuować i niewolniczo podążać za scenariuszem?

Deadpool 3

Dzięki, Collider.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości