Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Redfall

Deweloperzy mieli nadzieję, że Redfall zostanie anulowany

Wygląda na to, że projekt był skazany na porażkę na długo przed premierą.

HQ

Upadek Redfall zostanie zapamiętany jako jedna z największych klap tego roku, ale może nie potoczyłoby się tak, gdyby pewne zmiany zostały wprowadzone dawno temu, gdy Xbox przejął ZeniMax.

Według nowego raportu Redfall-misfire-for-xbox-panned-after-7-5-billion-microsoft-deal" target="_blank">Bloomberg, zespół pracujący nad Redfall dostrzegł szansę w przejęciu, aby odwrócić grę. Podobno istniała nadzieja, że Xbox nakaże anulowanie gry lub ponowne uruchomienie jako projekt dla jednego gracza.

Jednak Xbox zdecydował się na rozwój gry, co doprowadziło do tego, że ZeniMax nadal działał tak, jak wcześniej. Z problemami reżyserskimi i 70% zespołu Prey opuszczającym Arkane, Redfall nie miał większych szans, pomimo dość obiecującej koncepcji.

Czy uważasz, że Redfall powinien zostać anulowany?

Redfall

Powiązane teksty

0
RedfallScore

Redfall

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Wampirza gra akcji Arkane jest tutaj, ale czy jest to zwycięzca, którego potrzebuje Xbox, czy plama na zazwyczaj fantastycznej płycie dewelopera.Wczytywanie następnej zawartości