Polski
Gamereactor
wiadomości
Banishers: Ghosts of New Eden

Don't Nod daje nam kolejne długie spojrzenie na Banishers: Ghosts of New Eden

RPG akcji pojawi się na PC i konsolach w listopadzie.

HQ

Niedawno wydawca Focus Entertainment i deweloper Don't Nod dali nam naprawdę długie spojrzenie na nadchodzącą grę RPG akcji, Banishers: Ghosts of New Eden, a wszystko to po tym, jak gra zajęła mięsistą sekcję Focus Showcase. Chociaż możesz złapać całą tę rozgrywkę, kierując się tutaj, para chce teraz zrobić coś podobnego ponownie.

Ponieważ teraz opublikowano zwiastun przeglądu rozgrywki, który prowadzi nas przez wiele systemów i mechanik gry, jednocześnie pokazując mnóstwo dodatkowej rozgrywki.

Dowiadujemy się więcej o historii i o tym, jak talent Don't Nod do opowiadania historii zajmuje centralne miejsce w tym tytule, a także o tym, jak protagoniści Red Mac Raith i Antea Duarte łączą siły, aby stawić czoła ghulom i widmom w walce. Aby dodać do tego, otrzymujemy zwiastun tego, jak decyzje wpłyną na historię.

Koniecznie obejrzyjcie ten długi zwiastun poniżej, a także nie zapomnijcie przeczytać naszej ostatniej zapowiedzi gry.

HQ
Banishers: Ghosts of New Eden

Powiązane teksty

0
Banishers: Ghosts of New Eden Score

Banishers: Ghosts of New Eden

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Najnowsze dzieło Don't Nod pokazuje, że francuska firma po raz kolejny pręży swoje umiejętności narracyjne w przygodzie, która wydaje się bardzo podobna do God of War.Wczytywanie następnej zawartości