Polski
Gamereactor
wiadomości
Dragon's Dogma 2

Dragon's Dogma 2 jest bombardowany recenzjami

Pomimo świetnych pierwszych wrażeń recenzentów, ponieważ gra pojawia się na niektórych terytoriach, fani nie są zadowoleni.

HQ

Dragon's Dogma 2 jest już dostępny, ale mimo że pierwsze wrażenia recenzentów były bardzo pozytywne dla najnowszej gry RPG Capcomu, gdy szersza baza graczy ma okazję przyjrzeć się temu doświadczeniu, nie są zadowoleni.

Wydaje się, że jest to szczególnie widoczne na PC, gdzie Dragon's Dogma 2 ma obecnie ocenę w większości negatywną na Steamie. Recenzenci podają wiele powodów swoich złych uczuć wobec gry, ale wydaje się, że problemy z wydajnością i poleganie na mikrotransakcjach są głównymi grzechami.

Na stronie sklepu możesz zobaczyć aż 21 mikrotransakcji, które są już dostępne. Rzeczy takie jak edytowanie wyglądu postaci, szybkie podróże i przywracanie zmarłych do życia kosztują pieniądze, co dla wielu wydaje się sprzeczne z naturą RPG dla jednego gracza.

Ponieważ gra dopiero się ukazała, będziemy musieli poczekać i zobaczyć, jaka będzie szersza reakcja, ale nawet jeśli podstawowa rozgrywka, grafika i nie tylko są jednymi z najlepszych, jeśli gracze poczują, że są okradani, będą o tym głośno.

Dragon's Dogma 2

Powiązane teksty

0
Dragon's Dogma 2 Score

Dragon's Dogma 2

RECENZJA. Przez Alberto Garrido

Epicka przygoda w świecie tak dużym, że dokładne odwzorowanie go zajmie tygodnie. Ale czy tytaniczna praca Capcomu okazała się tak dobra, jak się wydaje?Wczytywanie następnej zawartości