Polski
Gamereactor
wiadomości
Elden Ring

Elden Ring: Cień Erdtree potwierdzony na czerwcową premierę w zwiastunie rozgrywki

Przygotuj się na walkę z nowymi rodzajami potworów z nową bronią w zupełnie nowym obszarze tego lata.

HQ

FromSoftware jest znane z tworzenia świetnych rozszerzeń do swoich gier. Jeśli dodamy do tego fakt, że Elden Ring odniósł niesamowity sukces zarówno krytyczny, jak i komercyjny, to całkiem zrozumiałe jest, że ponad 300 000 z nas oglądało 30-minutowe odliczanie do zwiastuna rozgrywki Shadow of the Erdtree. Myślę, że wszyscy uważamy, że warto było czekać na zwiastun.

Zwiastun rozgrywki nie tylko potwierdza, że Elden Ring: Shadow of the Erdtree zadebiutuje 21 czerwca. Pokazano nam również kilku zupełnie nowych wrogów, którzy czekają w nowym obszarze zwanym Krainą Cienia i już teraz jest oczywiste, że wielu z nich zapadnie w pamięć. Na szczęście nasz Tarnished otrzyma również nową broń, umiejętności broni, magię i sprzęt, aby pokonać te zagrożenia, zanim pozornie będzie musiał pokonać Miquellę, brata bliźniaka Malenii.

HQ
Elden Ring
Elden RingElden RingElden Ring

Powiązane teksty

Elden RingScore

Elden Ring

RECENZJA. Przez Stefan Briesenick

Oczekiwanie dobiegło końca, a Fromsoftware wita zniecierpliwionych fanów w swojej pierwszej przygodzie z otwartym światem. Jak wypadła współpraca deweloperów z George'em R.R. Martinem? Sprawdźmy.Wczytywanie następnej zawartości