Polski
Gamereactor
wiadomości
Elden Ring

Elden Ring 's Shadow of the Erdtree ma ponad 5 milionów graczy

Oznacza to, że co piąty gracz kupił dodatek.

HQ

Podczas gdy prawie każdy recenzent, w tym Troels, absolutnie uwielbia rozszerzenie Shadow of the Erdtree od Elden Ring, wielu zwykłych graczy zaczęło wyrażać swoje frustracje związane z klasycznymi rzeczami FromSoftware: jak trudne jest to rozwiązanie i niedociągnięciami technicznymi. To oczywiście doprowadziło do tego, że gra i DLC zyskały jeszcze więcej uwagi, z czego Bandai Namco i deweloperzy mogą być bardzo zadowoleni na wiele sposobów.

FromSoftware ujawnia, że ponad 5 milionów ludzi kupiło rozszerzenie Elden Ring Shadow of the Erdree. Oznacza to, że mniej więcej co piąta osoba posiadająca podstawową wersję gry grała w DLC, ponieważ Elden Ring sprzedało się dwa tygodnie temu w ponad 25 milionach egzemplarzy. Świetny wskaźnik dołączania DLC do gry, więc to dość interesujące i godne pochwały, że twórcy wciąż powtarzają, że Shadow of the Erdtree będzie jedynym rozszerzeniem Elden Ring.

Elden Ring

Powiązane teksty

Elden RingScore

Elden Ring

RECENZJA. Przez Stefan Briesenick

Oczekiwanie dobiegło końca, a Fromsoftware wita zniecierpliwionych fanów w swojej pierwszej przygodzie z otwartym światem. Jak wypadła współpraca deweloperów z George'em R.R. Martinem? Sprawdźmy.Wczytywanie następnej zawartości