Polski
Gamereactor
wiadomości
Eternal Strands

Eternal Strands ujawnione w nowym zwiastunie

Gra pochodzi od zespołu weteranów branży z Yellow Brick Games.

Yellow Brick Games w końcu zaprezentowało swój debiutancki projekt, Eternal Strands. Założona przez weteranów branży w 2020 roku, firma Yellow Brick rozrosła się do 68-osobowego zespołu, który spędził cztery lata na podłączaniu się do Eternal Strands.

Gra jest przygodowym tytułem akcji stworzonym na silniku Unreal Engine 5. Wcielasz się w Brynn, tkaczkę, która chce odkryć tajemnice swojej zaginionej ojczyzny. Po drodze będzie walczyć z ogromnymi stworzeniami znanymi jako Arki. Gra wydaje się czerpać inspirację z Monster Hunter i Shadow of the Colossus.

Mike Laidlaw, dyrektor kreatywny w Yellow Brick Games, mówił o celu gry. "Mamy nadzieję, że Eternal Strands dostarczy przygodę, która wniesie poczucie zabawy i ekscytacji do fantasy, jednocześnie zachęcając graczy do eksperymentowania z jej systemami. To zupełnie inna gra niż te, nad którymi pracowałem w przeszłości i z przyjemnością odpowiadałem na pytanie "a co, jeśli gracz zrobi X?" "Fajnie!". Ekscytujące jest również to, że mamy szansę zbudować zupełnie nowy świat, który zachęca i reaguje na tego rodzaju zabawę".

Eternal Strands ukaże się w 2025 roku.

Eternal Strands

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości