Polski
Gamereactor
wiadomości
F1 24

F1 24 ogłoszony wraz ze zwiastunem i datą premiery

Premiera planowana jest na maj, a pełna odsłona w kwietniu.

HQ

Najszybszy sport motorowy na świecie otrzyma w tym roku swoją zwykłą, oczekiwaną aktualizację wraz z F1 24 EA, która została oficjalnie ogłoszona wraz z krótkim zwiastunem i datą premiery. Ponieważ 31 maja to dzień, w którym fani wyścigów mogą się doczekać, aby wcisnąć gaz do dechy, aby śmigać po jednych z najbardziej kultowych torów na świecie.

Pełne ujawnienie z rozgrywką i wiadomościami jest obiecane wkrótce, ale na razie musimy zadowolić się zwiastunem i obietnicą tego, co ma nadejść. Trzymamy więc kciuki, aby był to krok naprzód w dobrym kierunku.

Dzisiaj ogłaszamy, że gra EA SPORTS™ F1® 24 jest już dostępna w przedsprzedaży na Xbox, PlayStation i PC, a premiera odbędzie się 31 maja. Gracze F1®️ 23, którzy złożą zamówienie przedpremierowe, mogą wskoczyć do wyzwań próby czasowej wybranymi zupełnie nowymi samochodami zespołu na sezon 2024 przed wyścigiem otwierającym w ten weekend.

Ponadto nowa oferta lojalnościowa nagradza kierowców, którzy posiadają F1® 2021, F1® 22 lub F1® 23, 15% zniżką przy zamówieniu w przedsprzedaży F1® 24 Champions Edition**.

"Po raz pierwszy nasi gracze F1 23 mogą teraz natychmiast połączyć się z sezonem 2024 ze swoimi ulubionymi zespołami i kierowcami przed pierwszym Lights Out, który odbędzie się w ten weekend."
Czy nie możesz się doczekać F1 24 i jakie ulepszenia masz nadzieję zobaczyć w F1 23?

HQ
F1 24

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości