Polski
Gamereactor
wiadomości
Frasier

Frasier powróci z drugim sezonem na Paramount+

Kelsey Grammer: "Frasier to historia miłosna i bardzo się cieszę, że będziemy mogli ją kontynuować".

HQ

Jeden z największych i najbardziej udanych sitcomów wszech czasów powrócił w zeszłym roku, kiedy Dr. Frasier Crane powrócił do telewizji w nowym serialu na Paramount+/SkyShowtime. Pierwszy sezon spotkał się głównie z pozytywną krytyką i miał całkiem niezłą oglądalność, a większość ludzi (w tym Kelsey Grammer, która gra tytułową postać) prawdopodobnie myślała, że zostanie odnowiony.

I właśnie to się stało. Jeff Grossman z Paramount+ miał to do powiedzenia w oświadczeniu:

"Kelsey triumfalnie powróciła jako jedna z najbardziej kultowych i uwielbianych postaci w telewizji. Nowa seria wprowadziła Frasier do zupełnie nowego pokolenia, przypominając fanom o prawdziwie ponadczasowym przedstawieniu Kelsey jako doktora Crane'a. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co zespół kreatywny i znakomita obsada zaserwują w drugim sezonie."

Sam Kelsey Grammer również dodał to w odniesieniu do drugiego sezonu:

"Frasier to historia miłosna i bardzo się cieszę, że będziemy mogli ją kontynuować. Cieszę się, że nasi partnerzy z CBS Studios i Paramount+ są na pokładzie na kolejny sezon i nie mogę się doczekać, aż fani zobaczą, co mamy w zanadrzu!"

Na pewno mamy ochotę na więcej i z pewnością będzie to sezon, w którym brat Frasier, Niles, złoży wizytę w Bostonie, prawda?

Frasier

Dzięki Forbes

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości