Polski
Gamereactor
wiadomości
Physint

Hideo Kojima o Physint: "jeśli twoja matka wejdzie i zobaczy, że grasz w tę grę, pomyśli, że oglądasz film"

Słynny twórca gier naprawdę chce przesunąć granice dzięki nadchodzącemu tytułowi szpiegowskiemu akcji.

HQ

Podczas niedawnej transmisji Sony State of Play Hideo Kojima pojawił się na końcu, aby zarówno opowiedzieć trochę o Death Stranding 2: On the Beach, ale także ujawnić, że jest w trakcie opracowywania nowego tytułu szpiegowskiego, gry, która nazywa się Physint i mówi się, że chce zbadać granice tego, co oddziela grę od filmu. Kiedy został ogłoszony, wielu zaczęło się zastanawiać, czym ostatecznie będzie Physint, a sądząc po ostatnich komentarzach Kojimy, wygląda na to, że nawet twoja matka będzie trochę zdezorientowana tym tytułem, gdy w końcu się pojawi.

Jak stwierdził Kojima w swojej serii HideoTube (dzięki, GamesRadar), mówi, że Physint to "zarówno gra, jak i film w tym samym czasie. Dlatego byliśmy w Sony Pictures. Oczywiście będzie to gra. Jeśli jednak twoja mama wejdzie i zobaczy, że grasz w tę grę, pomyśli, że oglądasz film. Nie jestem jeszcze pewien, jak daleko możemy się posunąć."

To prawda, że nie wygląda na to, że zobaczymy Physint jeszcze przez kilka lat, ponieważ Kojima wspomniał, że pełny rozwój gry nie rozpocznie się, dopóki Death Stranding 2 nie wyjdzie za drzwi w przyszłym roku. W związku z tym prawdopodobnie nie spodziewaj się, że usłyszysz wiele znaczących informacji o Physint do 2026 roku lub później.

Physint

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości