Polski
Gamereactor
wiadomości
Hotel Barcelona

Hotel Barcelona ujawniony jako gra "2.5D Slasher Film Parodic Action"

SWERY65's White Owls rozwija pomysł SUDA51 w postaci platformówki akcji opartej na pętli, która zostanie wydana w 2024 roku.

Po raz pierwszy dowiedzieliśmy się o współpracy SWERY65 X SUDA51 w 2019 roku, kiedy została zdefiniowana jako horror niezależny wydany przez Devolver Digital i z wpływami takimi jak David Lynch, Twin Peaks czy Forbidden Siren. Teraz projekt w końcu nabiera kształtu jako platformówka akcji 2.5D, która ukaże się w 2024 roku. Oto zwiastun TGS Hotel Barcelona:

HQ

Po pierwszym solidnym spojrzeniu na grę wiemy, że została napisana i wyreżyserowana przez Hidetakę "SWERY" Suehiro (Deadly Premonition, D4) i oparta na oryginalnym pomyśle Goichiego Sudy, a studio White Owls było odpowiedzialne za rozwój. Devolver Digital najwyraźniej nigdzie już nie można znaleźć, ale może mieć związek z japońską naturą dzisiejszego ujawnienia.

Oficjalne ogłoszenie opisuje Hotel Barcelona jako miejsce, "w którym podobno gromadzili się seryjni mordercy z całych Stanów Zjednoczonych". Podobnie jak w przypadku Suda's No More Heroes, musisz oczywiście zabić ich wszystkich, ale tym razem musisz "sprawdzić, zanim cała krew zostanie przelana".

Poza całą paplaniną w filmie, niezależnym zakresem projektu i platformową akcją inspirowaną sportem, zwrot akcji polega na tym, że w rozgrywce jest element podobny do Deathloop, ehm, loop, w którym będziesz musiał zmierzyć się z własnymi sobą z poprzednich cykli.

Z dokładnymi platformami, które mają zostać dokładniej zdefiniowane (Switch był pierwotnie planowany wraz ze Stadia), Hotel Barcelona ukaże się co najmniej na PC i Xbox w 2024 roku.

Co sądzisz do tej pory o podejściu japońskich twórców do tego rodzaju parodii Johna Wicka Hotel Continental meets Deathloop meets horror?

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości