Polski
Gamereactor
wiadomości
Hyenas

Hyenas to "ostatni rodzaj energii Twinkie"

Creative Assembly opowiada nam o nadchodzącej strzelance i o tym, jak bardzo jest podobna do Zombieland.

HQ

Na początku tego tygodnia opublikowałem krótką zapowiedź nadchodzącej strzelanki Creative Assembly, Hyenas, opartą na doświadczeniach z tytułem w zamkniętej becie i podczas praktycznej sesji w Kolonii podczas Gamescom 2023. W ramach tego niemieckiego wydarzenia miałem również okazję usiąść z dyrektorem produktu, Alexem Hunnisettem, aby dowiedzieć się więcej o Hyenas i jak to jest móc wykorzystać skarbnicę własności intelektualnej Segi.

"Byli niesamowici. Tak, więc Sega oczywiście była super, super wspierająca, pozwalając nam pracować z ich franczyzami i ich IP. A dla nas było to naprawdę idealne partnerstwo "- powiedział Hunnisett. "Cała sceneria Hyenas to nie tak odległa przyszłość, w której świat poszedł w gówno. W ramach tego usługi przesyłania strumieniowego, każdy sposób, w jaki konsumujemy treści w tej chwili, zniknęły. Wszystko wraca więc do tego, co mechaniczne, do tego, co namacalne.

"Więc dla nas, nie jestem pewien, czy kiedykolwiek widziałeś Zombieland, ale to jest rodzaj twojej ostatniej energii Twinkie. Czy w apokalipsie idę po sztabkę złota? Czy idę po pierścionek z brylantem? Raczej nie. Prawdopodobnie zamierzam sięgnąć po coś bardziej osobistego. I oczywiście, jak mówisz, Sega ma wiele rzeczy, które naprawdę o tym mówią, oprócz innych partnerstw, które mamy również poza Sega. Ale żeby tam siedzieć i iść, czy zamierzam grabić kogoś na Mega Drive w apokalipsie? Tak, zamierzam to zrobić".

Poniżej możecie obejrzeć cały wywiad, aby zapoznać się ze zwiastunami na temat wsparcia gry po premierze, a także dowiedzieć się więcej o różnych Hyenas, które będą grywalne.

HQ

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości