Polski
Gamereactor
wiadomości
Immortals of Aveum

Immortals of Aveum praktycznie rozdawane za 1 funta w brytyjskim supermarkecie

Nie jesteśmy pewni, ile jeszcze soli może znieść otwarta rana Ascendant Studios.

HQ

Immortals of Aveum został znaleziony sprzedawany za jedyne 1 funta w brytyjskim supermarkecie. Debiutancka gra Ascendant Studios mogła mieć dobre recenzje w momencie premiery (posunęliśmy się nawet do tego, że daliśmy jej 9 na 10), ale wygląda na to, że jeśli chodzi o sprzedaż, FPS okazał się poważną klapą.

Pisaliśmy już o rozdętym budżecie Immortals of Aveum i zwolnieniach, do których doprowadziła ta słaba sprzedaż. Teraz, jako ostatni dodatek do zniewagi, gra została zauważona w lokalnym supermarkecie ASDA, sprzedając ją za jedyne 1 funta.

Biorąc pod uwagę, że większość gier AAA kosztuje dziś około 60-70 funtów, jest to okazja i szczerze mówiąc, warto ją kupić w tej cenie. Jak wspomnieliśmy wcześniej, gra z pewnością nie jest zła, więc jeśli możesz ją znaleźć po okazyjnej cenie i chcesz sprawdzić nowy FPS dla jednego gracza, równie dobrze możesz spróbować.

Immortals of Aveum

Powiązane teksty

0
Immortals of AveumScore

Immortals of Aveum

RECENZJA. Przez Eirik Hyldbakk Furu

Ascendant Studios ma zdumiewający początek, ponieważ jest to jedna z najlepszych strzelanek pierwszoosobowych od lat i bez wątpienia początek fantastycznej serii.Wczytywanie następnej zawartości