Polski
Gamereactor
wiadomości
The Sims 4

Karnawałowa Moda, nowa kolekcja do The Sims 4

Poczuj energię brazylijskiego karnawału.

HQ

Electronic Arts i Maxis prezentują The Sims 4 Karnawałowa moda, najnowszą kolekcję, która powstała we współpracy z brazylijską supergwiazdą, piosenkarką i aktywistką, Pabllo Vittą. Karnawałowa moda zapewni Simomaniakom nowe możliwości urozmaicenia ich garderoby dzięki odważnym stylizacjom już od 3 lutego na PC i Mac przez Origin i Steam, PlayStation 4 i 5, Xbox Series X|S oraz Xbox One.

Żywiołowe i świecące stylizacje z najnowszej Kolekcji uosabiają poczucie wolności i zabawy Pabllo oraz wyjątkową kulturę karnawału. Gracze mogą wykorzystywać przyciągające wzrok elementy stroju gwiazdy i tworzyć stylizacje idealne na imprezy. Niezależnie od tego, czy zdecydują się ubrać swoich Simów w odważne kroje, wielobarwne owocowe wzory lub cekinowe topy, możliwości są nieskończone.

The Sims ma długą historię oferowania graczom kreatywnego miejsca do eksperymentowania poprzez modę - ostatnio dzięki Kolekcji Nowoczesna moda męska od londyńskiego projektanta Stefana Cooke'a, a także Kolekcjom Dzielnica Mody i Lotniskowy Szyk, inspirowanym trendami z Bombaju czy Seulu.

W ramach współpracy przy Kolekcji Karnawałowa moda, Pabllo Vittar nagrała swój hitowy singiel „Buzina" ze swojego drugiego albumu studyjnego „Não Para Não" w języku Simlish, który jest już dostępny w darmowej aktualizacji gry podstawowej. Oprócz tego gracze mogą spodziewać się w grze podstawowej ekspresowych dostaw, w których znajdą brazylijskie jedzenie oraz maskę (na początku lutego) oraz sztukę autorstwa Lano z Brazylii (w marcu).

The Sims 4

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości