Polski
Gamereactor
wiadomości
The Outlaws

Kod The Outlaws zwraca wartość w maju tego roku

Zwariowana kolekcja drobnych przestępców powraca, by rozerwać Bristol.

Bez wątpienia The Outlaws to serial, którego sporo osób nigdy wcześniej nie widziało, po prostu dlatego, że był to raczej mały projekt stworzony przez BBC. Jednak jego jakość zabłysnęła i od czasu debiutu w 2021 roku nastąpił drugi sezon, a teraz trzeci sezon jest już prawie gotowy.

The Outlaws powróci 31 maja, a my mamy zwiastun, który pokaże, co będzie zawierała ta nowa partia odcinków. W serialu, stworzonym przez Stephena Merchanta, zobaczymy, jak zwariowany gang drobnych przestępców ze wszystkich dziedzin życia powraca, aby siać spustoszenie w brytyjskim mieście Bristol.

W nowym sezonie gang będzie próbował udowodnić niewinność Franka Sheldona granego przez Christophera Walkena po tym, jak został on uznany za głównego podejrzanego w śledztwie w sprawie morderstwa. Wszystko to wydarzy się, gdy ekipa będzie musiała udowodnić swoją niewinność w sprawie przeciwko szefowi mafii The Dean, którego gang pomógł uwięzić w ostatnim sezonie.

Jeśli chodzi o to, gdzie można obejrzeć trzeci sezon The Outlaws ', najpierw wyląduje on na BBC iPlayer 30 maja dla osób w Wielkiej Brytanii, a następnie pojawi się na Prime Video na całym świecie 31 maja.

HQ
The Outlaws

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości