Polski
Gamereactor
wiadomości
Fancy Dance

Lily Gladstone i Apple TV+ tworzą kopię zapasową dla Fancy Dance

Oryginalny film zadebiutuje na streamerze pod koniec czerwca.

Wygląda na to, że Apple znalazł prawdziwą gwiazdę w Lily Gladstone z Killers of the Flower Moon i wyraźnie o tym wiedzą, ponieważ firma produkcyjna giganta technologicznego zatrudniła Gladstone'a do poprowadzenia obsady nadchodzącego dramatu Fancy Dance.

Film został wyreżyserowany przez Reservation Dogs ' Erica Tremblay i pojawi się w Apple TV+, pozornie nie kinowym, jak widzieliśmy w przypadku Killers, 28 czerwca, i mając to na uwadze, mamy zwiastun i pełne streszczenie filmu do sprawdzenia.

Od czasu zniknięcia siostry, Jax (Lily Gladstone) opiekuje się swoją siostrzenicą Roki (Isabel Deroy-Olson), przedzierając się przez rezerwat Seneca-Cayuga w Oklahomie. Każdą wolną chwilę poświęca się na odnalezienie zaginionej siostry, a także na pomoc Rokiemu w przygotowaniach do nadchodzącego powwow. Ryzykując, że Jax straci prawo do opieki nad dzieckiem na rzecz dziadka Rokiego, Franka (Shea Whigham), para wyrusza w drogę i przeszukuje bezdroża, aby wytropić matkę Rokiego na czas powwow. To, co zaczyna się jako poszukiwania, stopniowo przeradza się w znacznie głębsze śledztwo w sprawie złożoności i sprzeczności rdzennych kobiet poruszających się po skolonizowanym świecie, zdanych na łaskę i niełaskę niewydolnego systemu sprawiedliwości.

Nie trzeba dodawać, że wydaje się, że może to być kolejny bardzo ciężki film, ale sądząc po jej występie w Killers zdecydowanie wydaje się, że jest to coś, co Gladstone jest w stanie zaoferować. Zobaczcie zwiastun poniżej.

HQ
Fancy Dance

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości