Polski
Gamereactor
wiadomości
Lords of the Fallen

Lords of the Fallen nie przebija się do pierwszej trójki na brytyjskiej liście sprzedaży pudełkowej w tygodniu premiery

EA Sports FC 24 udowadnia, że jest nieposkromioną siłą.

HQ

Nic dziwnego, że EA Sports FC 24 okazuje się być wyzwaniem dla nowych gier, które chcą zadebiutować na szczycie tygodniowej listy sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Ponieważ po kilku tygodniach na szczycie klasyfikacji, tytuł sportowy EA utrzymał tę pozycję, powstrzymując konsekwentny Assassin's Creed Mirage na drugim miejscu, odradzający się Star Wars Jedi: Survivor na trzecim i nowy wpis Lords of the Fallen na czwartym.

Reszta pierwszej dziesiątki również widziała Mario + Rabbids: Sparks of Hope i Red Dead Redemption z powrotem na listach przebojów oraz odpowiednio na piątym i szóstym miejscu. Następnie Mario Kart 8 Deluxe zdołał powstrzymać The Grinch: Christmas Adventures, który zadebiutował na ósmym miejscu, wyprzedzając Hogwarts Legacy i Minecraft na Switchu.

Detective Pikachu Returns wciąż nie udało mu się dostać na szczyt klasyfikacji, a w tym tygodniu spadł z trzeciego na 22 miejsce na listach przebojów. The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom wypadł z pierwszej dziesiątki po raz pierwszy od premiery w maju, pomimo braku zmian w sprzedaży. A Forza Motorsport nie zdołała nawet przebić się do pierwszej 20, debiutując na 23. miejscu.

Bez wątpienia nadchodzący tydzień będzie wyzwaniem dla EA Sports FC 24, aby utrzymać swoją dominację, ponieważ musi powstrzymać Marvel's Spider-Man 2, Super Mario Bros. Wonder, Sonic Superstars i kilka innych gier.

Lords of the Fallen

Dzięki, Gamesindustry.biz.

Powiązane teksty

0
Lords of the FallenScore

Lords of the Fallen

RECENZJA. Przez Kieran Harris

Hexworks zrestartował swoją grę RPG akcji podobną do Soulsów, a my spędziliśmy ostatni tydzień na eksploracji jej równoległych światów i stawianiu czoła wszelkiego rodzaju trudnym wrogom.Wczytywanie następnej zawartości