Polski
Gamereactor
wiadomości
Argylle

Matthew Vaughn był zszokowany recenzjami Argylle

"Nie zrobiliśmy Obywatela Kane'a, ale kurwa piekło" - powiedział reżyser.

HQ

Argylle ukazała się w tym roku. Tego roku. Z jakiegoś powodu zapamiętałem go jako klapę z początku 2023 roku, ale nie, miał tak niewielki wpływ na kulturę, że zapomniałem, że został wydany w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Wygląda na to, że reakcje na film akcji Matthew Vaughna były podobne i niewielu krytyków wyszło na prostą.

W rozmowie z Empire Magazine Matthew Vaughn wyjawił, że stracił czujność, jeśli chodzi o Argylle, spodziewając się, że ludzie to pokochają. "Przeprowadziliśmy badania przesiewowe, które poszły fantastycznie. Premiera była naprawdę zabawną nocą i to było jak powrót do czasów Snatch, gdzie było tyle emocji. I zacząłem pić Kool-Aid" – powiedział.

Potem pojawiły się recenzje, a Vaughn opisuje to doświadczenie. "Nie zrobiliśmy Obywatela Kane'a, ale do cholery, potem pojawiły się recenzje, a ja pomyślałem: 'Czekaj, co ja zrobiłem, żeby obrazić tych ludzi?' Były jadowite" – powiedział. "Nie mówię, że film jest idealny, ale nie uważam, że jest obraźliwy. To mnie zaskoczyło".

Przynajmniej wygląda na to, że Argylle znalazł dom w streamingu. "Ludziom się to podoba. Nic nie uszczęśliwiłoby mnie bardziej niż zrobienie kolejnego. Dostaję SMS-y o treści: "Wow, te recenzje były cholernie surowe!". Im więcej uda nam się skłonić ludzi do oglądania Argylle, tym większa szansa, że zrobimy kolejny. Chciałbym zrobić kolejny, mamy to zaplanowane" – powiedział.

Czy chcesz zobaczyć kolejny Argylle ?

HQ

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości