Gamereactor



  •   Polski

zaloguj się
Gamereactor
wiadomości
Metal Gear Solid Δ: Snake Eater

Metal Gear Solid Δ: Snake Eater sprzedało się już w 2 milionach egzemplarzy

Remake okazuje się wielkim hitem wśród fanów.

HQ

W miesiącach, które nastąpiły od premiery Metal Gear Solid Δ: Snake Eater w sierpniu 2025 roku, widzieliśmy, jak gra odniosła spory sukces w oczach fanów. Remake kultowej gry dość szybko osiągnął milion sprzedanych egzemplarzy i na tym się nie zatrzymał, ponieważ właśnie Konami potwierdziło, że właśnie osiągnęło próg dwóch milionów sprzedanych egzemplarzy.

Zostało to potwierdzone w poście w mediach społecznościowych, który po tłumaczeniu wyjaśnia, że kamień milowy został osiągnięty 17 lutego, a dotyczy to także wersji fizycznej i cyfrowej gry.

Ten sukces jednak miał swoją cenę, ponieważ wydaje się, że tryb wieloosobowy nie odniósł szczególnego sukcesu, wydaje się być już martwy i ignorowany przez graczy...

Grałeś już w Metal Gear Solid Δ: Snake Eater ? Jeśli nie, nie przegap naszej recenzji.

Metal Gear Solid Δ: Snake Eater

Powiązane teksty



Wczytywanie następnej zawartości