Polski
Gamereactor
wiadomości
Killer Instinct

Microsoft odwołał turniej Killer Instinct, aby ludzie nie myśleli, że nadchodzi sequel

Powiedz co teraz?

HQ

Wczoraj organizator turnieju, Connor Kelly, skorzystał z okazji, aby opowiedzieć naprawdę dziwną historię na X o walce. Pracował dla Start.GG należącej do Microsoftu i rozpoczął pracę nad fantazyjnym turniejem Killer Instinct, w którym również pula nagród wynosiła 1500 dolarów.

To był sukces od samego początku i wiele osób chciało wziąć w nim udział. Można by pomyśleć, że wszyscy będą zadowoleni, nie tylko Microsoft. Oprócz... Tak się jednak nie stało. Microsoftowi w ogóle nie spodobał się ten pomysł, a według Kelly'ego, po tym specjalnie zapytali, że nigdy więcej nie będzie prowadził dużego konkursu Killer Instinct.

Dlaczego, możesz zapytać? Cóż, Microsoft obawiał się, że ludzie zinterpretują półoficjalny turniej jako znak, że nadchodzi nowa gra, więc nie chcieli, aby Kelly go organizował. Innymi słowy, lepiej byłoby, gdyby gra była martwa.

Dość dziwna historia, która z pewnością jest jednostronna, ale Connor Kelly jest wiarygodny i nie ma powodu, aby to zmyślać. Wygląda na to, że jest to po prostu przypadek szczególnie dużego pierdnięcia mózgu ze strony Microsoftu.

Killer Instinct

Powiązane teksty

Plotka: nadchodzi nowy Killet Instinct

Plotka: nadchodzi nowy Killet Instinct

WIADOMOŚĆ. Przez Jonas Mäki

Killer Instinct był jednym z tytułów wydanych na Xbox One w 2013 roku, darmową bijatyką, która stała się bardzo popularna dzięki dobrej komunikacji ze społecznością i...



Wczytywanie następnej zawartości