Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Minecraft Dungeons

Minecraft Dungeons trafia do 25 milionów graczy

Ale ostatnia aktualizacja gry miała miejsce w listopadzie 2022 roku i nie otrzymała i nie będzie otrzymywać żadnej dalszej zawartości.

HQ

Mojang świętuje fakt, że Minecraft Dungeons przekroczył kamień milowy 25 milionów graczy, ogromną liczbę graczy w spin-offie dungeon-crawling. Ale aby dodać do tego ogłoszenia, Mojang potwierdził, dlaczego nie widzieliśmy żadnej dodatkowej zawartości do tytułu.

Zgodnie z nowym postem na blogu, Mojang stwierdza, że po aktualizacji z listopada 2022 r. nigdy nie planował dalszego wspierania gry, co oznacza, że ostatnia duża aktualizacja, która zadebiutowała prawie rok temu, była i będzie ostatnią, jaką otrzyma gra.

"Ponieważ wersja 1.17 była ostatnią aktualizacją Minecraft Dungeons, nasz zespół przeszedł do nowych projektów, które nadal badają doświadczenia w uniwersum Minecrafta. Oznacza to, że nie są planowane żadne nowe funkcje ani aktualizacje zawartości w grze. "

Ponieważ Mojang bada wiele innych sposobów na rozwój świata Minecraft, w tym niedawny Minecraft Legends, deweloper dodał również:

"Zamierzamy nadal wprowadzać nowe doświadczenia do uniwersum Minecrafta i dać naszemu zespołowi swobodę odkrywania rodzajów gier, które ich pasjonują - tak jak zrobili to z Dungeons!"

Czy chcesz, aby Mojang nadal wspierał Minecraft Dungeons, czy też cieszysz się, że deweloper przechodzi do nowych projektów?

Minecraft Dungeons

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości