Polski
Gamereactor
wiadomości
Minecraft Legends

Minecraft Legends otrzymuje największą jak dotąd aktualizację, z nowymi sojusznikami i nowymi wrogami

Nowe wierzchowce, sojusz z czarownicami i nowa broń wojenna pojawią się w tytule strategicznym. I to za darmo.

HQ

Od czasu premiery w kwietniu ubiegłego roku nie słyszeliśmy zbyt wiele o Minecraft Legends, z wyjątkiem tego, że zrobiono to bardzo dobrze pod względem reakcji publicznej. Przeskok z sandboksa do RTS-a w świecie sześcianów zawierał epicką historię z ogromnymi bitwami ze sługusami Netheru, a dziś podnosi poziom intensywności bitew.

Mojang i Blackbird ogłosili wydanie darmowej aktualizacji zawartości dla Minecraft Legends, integrującej nowe jednostki z grą, a także poprawki błędów. Między innymi będziemy mogli wskoczyć do walki z wierzchowcem żabą i będziemy mieli do czynienia z dwoma nowymi wrogami Piglinami, z potężną nową machiną oblężniczą: Śmigłowcem Powietrznym.

Aby przeciwdziałać temu nowemu zagrożeniu, wiedźmy dołączą do sojuszniczej strony za pomocą potężnych zaklęć i ataków dystansowych, aby zrównoważyć sytuację. Z zawartością aktualizacji możesz zapoznać się na poniższym filmie.

HQ

Powiązane teksty

0
Minecraft LegendsScore

Minecraft Legends

RECENZJA. Przez Johan Vahlström

Blokowy świat rozszerza się wraz z nowym rodzajem doświadczenia, ale czy oddaje blask oryginalnej gry?Wczytywanie następnej zawartości