Polski
Gamereactor
wiadomości
The Last of Us: Part II Remastered

Neil Druckmann: Naughty Dog "nie będzie studiem 'The Last of Us' na zawsze"

Mówi się, że deweloper Sony ma w piekarniku "wiele projektów dla jednego gracza".

HQ

Naughty Dog, tak sławne i cenione jak studio tworzące gry, stało się ostatnio znane jako trochę kucyk z jedną sztuczką, poświęcony The Last of Us i Uncharted. Od 2013 roku Naughty Dog zadebiutował The Last of Us, Uncharted 4: A Thief's End, Uncharted: The Lost Legacy, The Last of Us: Part II, a następnie kilka różnych remasterów i remake'ów w seriach The Last of Us i Uncharted. Do tego doszedł serial telewizyjny The Last of Us i film Uncharted.

Bez oficjalnych oznak tego, co może przynieść przyszłość dla następnej gry dewelopera, ale oczekiwania, że The Last of Us: Part III w pewnym momencie na kartach, a wszystkie oczy zwrócone są na drugi sezon The Last of Us, możesz się martwić, że Naughty Dog staje się tylko studiem TLOU. Szef studia i dyrektor kreatywny Neil Druckmann chce potwierdzić, że tak się nie stanie.

W rozmowie z LA Times (w prawdziwym wywiadzie, nie sfabrykowanym przez Sony...), Druckmann stwierdził: "Obiecuję wam, że nie będziemy studiem 'The Last of Us' na zawsze".

Druckmann posunął się dalej, obiecując, że w firmie rozwijanych jest "wiele projektów dla jednego gracza " i że będą one "miały pewnego rodzaju filozoficzny rdzeń, wokół którego wszystko będzie się obracać i do którego będzie się przyczyniać".

Nad czym chciałbyś, aby Naughty Dog pracował w następnej kolejności?

The Last of Us: Part II Remastered

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości