Polski
Gamereactor
wiadomości
F1

Obejrzyj pełen akcji zwiastun filmu F1

Film o sportach motorowych zadebiutuje w kinach w czerwcu przyszłego roku.

W końcu mamy pierwszą, wyczekiwaną zapowiedź nadchodzącego filmu F1 Josepha Kosinskiego, gwiazdora, który dał światu między innymi Tron: Legacy, Top Gun: Maverick i Oblivion. Wyprodukowany w ścisłej współpracy z FIA, F1 pojawi się wyłącznie w serwisie streamingowym Apple przyszłego lata po premierze kinowej, a Brad Pitt wcieli się w Sonny'ego Hayesa, byłego emerytowanego kierowcę, który wraca do sportu z fikcyjnym zespołem AGPX.

Oprócz Pitta w filmie występują Damson Idris, Kerry Condon i Tobias Menzies w różnych rolach, a także gościnne występy niektórych z największych nazwisk tego sportu, w tym Lewisa Hamiltona, Maxa Verstappena, Carlosa Sainza Jr i wielu innych. Obejrzyjcie zwiastun i streszczenie poniżej.

Sonny Hayes (Brad Pitt), kierowca Formuły 1, który ścigał się w latach 90., ulega strasznemu wypadkowi, który zmusza go do wycofania się z Formuły 1 i rozpoczęcia ścigania się w innych dyscyplinach. Właściciel zespołu Formuły 1 i przyjaciel (Javier Bardem) kontaktuje się z Hayesem i prosi go, aby wrócił z emerytury i został mentorem debiutanta Joshuy Pearce'a (Damson Idris) w zespole Apex Grand Prix (APXGP).

Czy ekscytuje Cię F1 ?

HQ
F1

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości