Polski
Gamereactor
wiadomości
Pentiment

Plotka: Kolejna ekskluzywna gra na Xboksa wkrótce trafi na konkurencyjne konsole

Narracja Obsidian typu "wskaż i kliknij" może dołączyć do Hi-Fi Rush na innych konsolach.

HQ

Plotki krążą ostatnio wokół Xboksa jak tornado. Czy będą jeszcze konsole Xbox? Czy każda przyszła gra Xbox Studios pojawi się również na PlayStation? Jak wygląda przyszłość Xboxa? Fani są bardzo niepewni, ale w dużej mierze wygląda na to, że dawne ekskluzywne tytuły trafią do rywali platformy.

Jak donosi The Verge, wygląda na to, że możemy mieć kontrolę nad tym, których dwóch gier Xbox użyje do przetestowania wód. Jak już wcześniej informowaliśmy, Hi-Fi Rush znajduje się na szczycie tej listy, ale następna w kolejce jest narracyjna przygoda Obsidian Pentiment.

Pentiment to gra typu point-and-click, która zabierze Cię do Niemiec w XV wieku (lub Świętego Cesarstwa Rzymskiego, jeśli chcesz być nerdem). To niesamowicie napisana, stylizowana gra i moja ulubiona gra 2022 roku. Jeśli wyląduje na PlayStation i Switch, nie będzie to niespodzianką, ale może skusić niektórych, aby spróbować. Ze względu na to, że jest imponująca wizualnie, ale nie jest wymagająca graficznie, prawdopodobnie byłaby świetną grą na Switcha.

Jaką ekskluzywną grę na konsolę Xbox chcielibyście zobaczyć na konkurencyjnych konsolach?

Pentiment

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości