Polski
Gamereactor
guide
Princess Peach: Showtime!

Princess Peach: Showtime! Przewodnik - Gdzie znaleźć wszystkie 30 wstążek

Wyposaż Peach i Stellę w nowy sprzęt, znajdując wszystkie te przedmioty kolekcjonerskie.

HQ

Wielu z was będzie gromadzić się w Sparkle Theatre od dzisiaj, aby pomóc przywrócić niegdyś znakomite miejsce z powrotem do dawnej świetności jako Księżniczka Mushroom Kingdom. Ponieważ Princess Peach: Showtime! jest już dostępny i jest platformówką Mario, możesz być absolutnie pewien, że po drodze znajdziesz dodatkowe przedmioty kolekcjonerskie i gadżety, dlatego stworzyliśmy ten pomocny przewodnik, który pomoże Ci zebrać i znaleźć wszystkie z wielu Ribbons w całej grze.

Te Ribbons są lokalizowane poprzez znalezienie i zwykle zapisanie NPC o nazwie Ribboner. Za każdym razem, gdy to zrobisz, nagrodzi cię kolekcjonerskim Ribbon, który można wykorzystać do odblokowania i zdobycia różnych elementów kosmetycznych dla Peach i jej towarzyszki Stelli. Tak więc, aby pomóc Ci zdobyć wszystkie 30 Ribbons, zapoznaj się z naszym pomocnym przewodnikiem poniżej.

HQ
To jest reklama:

1F

1. Zamek Cierni

Na początku poziomu znajdziesz taras z drzwiami, przez które możesz wejść. Po wejściu do tych drzwi zobaczysz Ribboner otoczony sześcioma jałowymi drzewami. Wejdź w interakcję z drzewami za pomocą Sparkle Ribbon, a zostaniesz nagrodzony Ribbon poziomu.

Princess Peach: Showtime!

2. Ninjutsu: Sztuka Bystrza

Mniej więcej w połowie poziomu, po użyciu mocy ninja, aby wspiąć się na dach, znajdziesz się na parterze, przed drzewem i tajemniczą beczką. Rozbij beczkę, a znajdziesz Ribboner i zostaniesz nagrodzony za swoje wysiłki.

Princess Peach: Showtime!
To jest reklama:

3. Kowbojka w dziczy

Na zapleczu salonu, zanim po raz pierwszy zmierzysz się z gangiem wyjętych spod prawa, będziesz mógł wejść w interakcję ze światłami za pomocą swojego Sparkle Ribbon. Aktywuj wszystkie trzy i w pełni oświetl pomieszczenie, a znajdziesz Ribboner ukrywającego się w szczelinie w ścianie.

Princess Peach: Showtime!

4. Witamy na Festiwalu Słodyczy

Na samym początku poziomu znajdziesz latających wrogów, którzy kradną słodkie smakołyki. Trzeci wróg będzie miał dodatkowego pasażera, więc pokonaj wroga i uratuj Ribboner przed niechcianym losem.

Princess Peach: Showtime!

2F

5. Upiorny zamek

Kiedy dotrzesz do części poziomu ze spadającymi obrazami i żyrandolami, upewnij się, że rozbijesz tę, na której Ribboner wisi na jego życie. Po raz kolejny nagrodzi cię za swoje wysiłki.

Princess Peach: Showtime!

6. Idealne oświetlenie

Zanim zdobędziesz moc i spróbujesz odzyskać skradzioną biżuterię, zawędruj do ukrytej wnęki po prawej stronie poziomu. Znajdziesz Ribboner próbującego odzyskać skradzione przez siebie towary. Pomóż mu, a on cię wynagrodzi.

Princess Peach: Showtime!Princess Peach: Showtime!

7. Kwiat śniegu na lodzie

Po pierwszym pokazie, gdy zmierzasz do finału, pamiętaj, aby uratować Ribboner przed wrogami, ponieważ huśta się na bombce między wrogami.

Princess Peach: Showtime!

8. Sprawa zaginionego muralu

To bardzo proste. Na początku poziomu skieruj się ścieżką prowadzącą za budynek. Ribboner będzie się martwił o zagubiony bilet, więc zabłyśnij drzewami i znajdź jego bilet na nagrodę.

Princess Peach: Showtime!

3F

9. Potężna misja: Inwazja obcych

Zanim zdobędziesz moc, znajdziesz Ribboner zwisające z półki z tyłu poziomu. Uratuj go, a nagrodzi cię za swoje wysiłki.

Princess Peach: Showtime!

10. Kowbojka o zmierzchu

Wchodząc do pociągu, z tyłu znajdziesz tajemniczo umieszczoną beczkę. Rozbij go i znajdź pasażera na gapę, który łaskawie cię wynagrodzi.

Princess Peach: Showtime!

11. Witamy na upiornej imprezie

W połowie poziomu pamiętaj, aby wędrować boczną uliczką, aby znaleźć ukryty obszar, gdy Ribboner i kilku innych dotkniętych chorobą facetów czeka na obsłużenie. Przygotuj im porcję ciasteczek i zostań nagrodzony za swoje wysiłki.

Princess Peach: Showtime!Princess Peach: Showtime!

12. Melodia morza

Po zdobyciu mocy i mniej więcej w połowie poziomu, gra będzie chciała, abyś eksplorował w dół. Nie. Idź dalej w prawo i użyj swoich pomocnych rybich przyjaciół, aby otworzyć zatoczkę z wodorostami, aby uratować Ribboner i zostać za to nagrodzonym.

Princess Peach: Showtime!

4F

13. Ninjutsu: Sztuka płomieni

Mniej więcej w połowie poziomu, gdy dojdziesz do punktu, w którym zaczniesz korzystać z obracających się ekranów, dotrzesz do dużego obszaru, na którym możesz użyć ekranów, aby wspiąć się w górę. Za ekranem na górze znajdziesz ukrytą wnękę, w której Ribboner został osaczony przez strażnika. Uratuj go i odbierz nagrodę.

Princess Peach: Showtime!

14. Skradziony posąg

W sterowcu upewnij się, że eksplorujesz każde przejście, które możesz znaleźć. Po lewej stronie poziomu, mniej więcej w połowie, znajdziesz drzwi, które należy zhakować i uwięzić w nich Ribboner.

Princess Peach: Showtime!

15. Opowieść Kung Fu

Garnki są po to, by je rozbijać. Kiedy zdobędziesz swoje moce, wykorzystaj każdą okazję, aby wspiąć się i zbadać prawe części poziomów, a w końcu znajdziesz taras z wieloma doniczkami. Rozbij je, a znajdziesz Ribboner w jednym.

Princess Peach: Showtime!

16. Przypadek spisku na czarną godzinę

Będziesz musiał wykorzystać swoje super umiejętności detektywistyczne, aby odkryć fałszerza dzieł sztuki. Zanim udasz się do muzeum, udaj się na prawo od poziomu, a znajdziesz sprzedawcę dzieł sztuki, który wychłostanie trzy obrazy. Haczyk polega na tym, że tylko jeden jest autentyczny i musisz określić, który to jest. Porozmawiaj z mężczyzną z tyłu po prawej, a on da ci przydatną wskazówkę, która pozwoli ci wybrać obraz po lewej stronie i pomóc Ribboner dokonać właściwego wyboru, które dzieło sztuki powinien kupić.

Princess Peach: Showtime!

5F

17. Potężna misja: Ratunek

Podczas fazy plecaka odrzutowego na początku poziomu, gdy wejdziesz do pasa asteroid, pamiętaj, aby zapisać Ribboner, ponieważ jest atakowany przez statek obcych.

Princess Peach: Showtime!

18. Legenda Kung Fu

Na początku poziomu, przed wejściem do świątyni, przejdź się po tyłach świątyni i rozbij kilka garnków, aby znaleźć Ribboner w środku.

Princess Peach: Showtime!

19. Parada na lodzie

Mniej więcej w połowie parady znajdziesz Ribboner wiszącego na latarni ulicznej, która jest patrolowana przez dwóch wrogów. Wyeliminuj ich obu i odbierz nagrodę.

Princess Peach: Showtime!

20. Zaraza morza

Na początku poziomu skieruj się nieco do przodu i znajdź rybę ukrywającą się za skałą. Użyj na nim swojej mocy i przynieś go z powrotem na początek poziomu, aby otworzyć małża tuż nad piedestałem wejściowym. Ribboner będzie w środku.

Princess Peach: Showtime!

BF

21. Mroczny szermierz i arena

Przed wejściem do Arena skieruj się dalej w prawo, rozbij kilka waz i znajdź Ribboner.

Princess Peach: Showtime!

22. Mroczny ninja i Legion Strażników

Po zapisaniu Ninja Sparkle, podczas sekcji labiryntu, kiedy musisz użyć fajki i zejść pod wodę, aby uderzyć w niczego nieoczekiwanego strażnika, użyj również fajki, aby przejść pod barierą z tyłu poziomu, aby znaleźć Ribboner ponownie osaczony przez strażnika.

Princess Peach: Showtime!

23. Mroczna lokomotywa i miasto skazane na zagładę

Kiedy skaczesz między unoszącymi się w powietrzu ruinami miasta, wejdź do małego budynku przed pływającą kłodą i rozbij znajdującą się w środku beczkę. Ribboner podziękuje Ci za to.

Princess Peach: Showtime!

24. Mroczny piekarz i urzekające słodycze

Gdy spotka Patisserie Sparkle, ucieknie, ale zostawi swój zestaw do pieczenia bez nadzoru. Przygotuj doskonałą partię ciasteczek i przekaż je pobliskim Ribboner, a zostaniesz nagrodzony.

Princess Peach: Showtime!

25. Mroczne więzienie i niebezpieczna pułapka

Jest to trudne do wyjaśnienia. Uzyskując dostęp do lewych dolnych drzwi, w końcu dotrzesz do obszaru, w którym możesz manipulować poziomem, aby uzyskać dostęp do drzwi, które nie przeniosą cię do następnego zamka, który musisz zhakować. Chcesz manipulować poziomem, aby uzyskać dostęp do drzwi w prawym górnym rogu tego dziwnego pokoju, a w środku znajdziesz Ribboner uwięzionego za laserami. Dezaktywuj je, naciskając przełącznik nad nim i odbierz nagrodę.

Princess Peach: Showtime!

26. Ciemny lód i mroczna scena

Przed udaniem się do głównego wydarzenia i tuż po pokonaniu pierwszej grupy wrogów skieruj się w prawo i uratuj Ribboner przed dwoma krążącymi wrogami.

Princess Peach: Showtime!

27. Mroczne Muzeum i Purpurowa Tajemnica

Czy pamiętasz głowy posągów, które musiałeś przekręcić, aby uzyskać dostęp do jednego z włączników światła? Cóż, przekręć je wszystkie tak, aby były skierowane w lewo, a następnie skieruj się windą po prawej stronie i dogoń Ribboner.

Princess Peach: Showtime!

28. Ciemna przestrzeń i Wielki Meteor

Podczas jazdy po platformie zobaczysz, jak Ribboner jest dręczony przez dwóch kosmitów w tle. Użyj swoich mocy, aby złapać jeden ze spadających meteorytów i rzucić nim w atakujących Ribboner, aby zostać nagrodzonym Ribbon.

Princess Peach: Showtime!

29. Ciemne głębiny i wirujące prądy

Na początku poziomu, używając ławicy ryb do otwierania małży, upewnij się, że otwierasz czerwonego małża, który szybko unosi się na poziomie i z niego. Ribboner będzie wewnątrz tego małża.

Princess Peach: Showtime!

30. Mroczna szkoła i wykręcana pięść

Na początku poziomu użyj swoich mocy Kung Fu, aby rozbić skałę na swojej drodze i tę na tarasie nad tobą. Ribboner będzie ukrywał się za tą podwyższoną skałą.

Princess Peach: Showtime!

FYI: Należy zauważyć, że dodatkowe Ribbons można znaleźć, zdobywając również najwyższe oceny w różnych mini-grach Rehearsals. Te Ribbons nie są nagradzane za znalezienie Ribboner, więc nie ma konkretnej lokalizacji, którą możemy wskazać, a raczej musisz po prostu zdobyć wysoki wynik, aby zdobyć odpowiednią nagrodę.

Powiązane teksty

0
Princess Peach: Showtime! Score

Princess Peach: Showtime!

RECENZJA. Przez Ben Lyons

The Princess of the Mushroom Kingdom zajmuje centralne miejsce jako główny bohater tej kreatywnej i zabawnej platformówki.Wczytywanie następnej zawartości