Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Resident Evil 4

Resident Evil 4 przekracza 4 miliony sprzedanych kopii

I będzie się rozwijać dzięki darmowym DLC Mercenaries, które pojawi się dzisiaj.

HQ

Fantastyczny remake Resident Evil 4 potrzebował tylko 2 dni, aby sprzedać ponad 3 miliony egzemplarzy i wydaje się, że jest na dobrej drodze, aby stać się najlepiej sprzedającą się grą z serii.

Ponieważ Capcom ujawnia, że Resident Evil 4 przekroczył 4 miliony sprzedanych egzemplarzy, co według moich szacunków czyni go drugą najszybciej sprzedającą się grą z serii. Być może nawet najszybciej, ponieważ Resident Evil 6 sprzedał się w 4,5 miliona egzemplarzy wcześniej, ale sprzedaż zwolniła znacznie szybciej niż RE4, ponieważ ten pierwszy nie spotkał się z tak dobrym przyjęciem. Fakt, że darmowy tryb The Mercenaries w Resident Evil 4 stał się już dziś dostępny, również z pewnością pomoże.

Resident Evil 4

Powiązane teksty

0
Resident Evil 4Score

Resident Evil 4

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Najnowszy remake Capcomu zabiera nas z powrotem do Hiszpanii, aby zmierzyć się z klanem Los Iluminados jako Leon S. Kennedy.Wczytywanie następnej zawartości