Polski
Gamereactor
wiadomości
Saw X

Reżyser Saw X podaje w wątpliwość potencjał bezpośredniej kontynuacji

"Naprawdę chciałem, aby było to rodzaj ostatecznego pożegnania dla postaci Jigsawa."

HQ

Dzięki temu, że otrzymał wysokie przyjęcie krytyków i zarabiał więcej niż jego poprzednik Spiral w ciągu zaledwie 10 dni, Saw X już rozpoczął lotny start.

Ponieważ film jest hitem wśród publiczności i krytyków, można by pomyśleć, że bezpośrednia kontynuacja byłaby nieunikniona (w końcu robiliśmy sześć rocznie po sukcesie pierwszego filmu), ale może tak nie być. W wywiadzie dla The Hollywood Reporter reżyser Kevin Greutert zauważył, że postrzega film jako "ostateczne posłanie Jigsawa".

Greutert powiedział: "Musimy tylko zobaczyć, jaka jest przyszłość Piły. Jest tak wiele kierunków, w których moglibyśmy pójść, ale dla mnie nie ma oczywistego z tego filmu. Naprawdę chciałem, aby było to coś w rodzaju ostatecznego pożegnania dla postaci Jigsawa, ale nigdy nie mów nigdy. "

Co więc dokładnie może przynieść przyszłość serii Piła poza Saw X? Cóż, możliwe, że wątki postaci wprowadzonych w Jigsaw i Spiral mogłyby być kontynuowane, ale nie były to najbardziej chwalone filmy. Być może najbezpieczniejszą rzeczą, jaką Lionsgate może zrobić, to odebrać zaraz po wydarzeniach z Piły 3D i ujawnić, co stało się z Markiem Hoffmanem po tym, jak został pozostawiony w kultowej łazience.

Gdzie chcielibyście, aby seria Saw była następna?

HQ

Powiązane teksty

0
Saw X

Saw X

RECENZJA FILMU. Przez Petter Hegevall

Najnowsza odsłona serii gorefest jest już dostępna, ale czy dorównuje swoim poprzednikom?Wczytywanie następnej zawartości