Polski
Gamereactor
wiadomości
Skull and Bones

Skull and Bones będzie w przyszłym tygodniu w modelu free-to-play

Wszelkie postępy, które poczynisz w tym okresie, zostaną zapisane i będą mogły zostać przeniesione do posiadanej wersji gry.

HQ

Ubisoft zdecydował, że jego symulator piratów AAAA będzie darmowy przez najbliższy tydzień. Francuski wydawca ogłosił, że Skull and Bones będzie free-to-play między 30 maja a 6 czerwca, a wszelkie postępy w grze zostaną zapisane i mogą zostać przeniesione do płatnej wersji gry, jeśli zdecydujesz się odebrać kopię i kontynuować swoją przygodę na Oceanie Indyjskim po tym darmowym tygodniu.

Podczas gdy Ubisoft potwierdził, że Skull and Bones radzi sobie dobrze, całkowicie darmowy tydzień mniej niż cztery miesiące po premierze nie jest najlepszym wyglądem, zwłaszcza, że stanie się to zaledwie kilka dni po debiucie drugiego sezonu również dla tytułu.

Mając na uwadze ten darmowy okres, czy będziesz sprawdzać Skull and Bones ? Jeśli się wahasz, koniecznie przeczytaj naszą recenzję, aby sprawdzić, czy jest dla Ciebie.

Skull and Bones

Powiązane teksty

0
Skull and Bones Score

Skull and Bones

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Miejscami jest potencjał do zbadania, ale jest też zbyt wiele, aby ten statek mógł wrócić do portu.Wczytywanie następnej zawartości