Polski
Gamereactor
wiadomości
Stardew Valley

Stardew Valley kończy osiem lat i świętuje nową aktualizację

W końcu wiemy, kiedy pojawi się aktualizacja 1.6.

HQ

Minęło osiem długich lat, odkąd Stardew Valley został oficjalnie wydany na PC i aby uczcić tę okazję, deweloper Eric "ConcernedApe" Barone ogłosił datę nadchodzącej aktualizacji - wersji 1.6, która ukaże się 19 marca, za niecałe trzy tygodnie. A w wiadomości do wszystkich fanów Barone napisał:

Witam wszystkich, Dzisiaj jest 8 rocznica Stardew Valley. To czasu, nie mogę uwierzyć, że minęło tyle czasu. Ale gra radzi sobie świetnie, zwłaszcza tutaj na Steamie, który był pierwszą platformą, na której uruchomiłem grę i zawsze uważałem ją za "domową". To zaszczyt, że Stardew Valley został tak dobrze przyjęty tutaj na Steamie i dziękuję wam wszystkim za granie w tę grę i stworzenie wokół niej fajnej społeczności!

To, co dokładnie będzie zawierała wersja 1.6, zostało celowo utrzymywane w tajemnicy, a poza zapowiedzią, zachęca wszystkich graczy do samodzielnego odkrywania wszystkiego, co nowe.

Ta aktualizacja dodaje do gry nową zawartość. Informacje o łatce opublikuję w dniu premiery, ale myślę, że fajniej byłoby po prostu zagrać w aktualizację i samemu odkryć wszystko. Aktualizacja będzie działać doskonale z istniejącymi plikami zapisu, ale zalecam rozpoczęcie nowego pliku, aby uzyskać wszystkie nowe rzeczy w kontekście (i dlatego, że zawsze fajnie jest rozpocząć nowy plik). Możesz nawet zacząć od nowego typu farmy.

Czy nadal grasz w Stardew Valley i nie możesz się doczekać wersji 1.6?

Stardew Valley

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości