Polski
Gamereactor
wiadomości
Horizon: An American Saga - Chapter 1

Stephen King niezadowolony z tego, że ludzie lubią oglądać westerny Kevina Costnera, które poniosły porażkę w kinach

"Bez wsparcia publicznego taka pasja do tworzenia filmów zniknie. Wkrótce nie będzie nic poza Marvelem.

HQ

Opinie krytyków na temat nowego opus magnum Kevina Costnera są podzielone, a publiczność nie przychodzi. Nie, szczerze mówiąc, Horizon: An American Saga nie radzi sobie dobrze finansowo, co wydaje się cieszyć niektóre osoby.

Fakt ten zdenerwował Stephena Kinga, który w poście na X wyraził swoją frustrację i zapytał, dlaczego ludzie wydają się rozkoszować porażką Horizon.

Schadenfreude to "czerpanie przyjemności z cudzego nieszczęścia". Doskonale opisuje wiele reakcji, które czytałem na "Horyzoncie" Costnera. Dlaczego, na litość boską, ktokolwiek miałby pławić się w porażce filmu, który nie jest sequelem lub częścią, Boże chroń nas, "uniwersum Marvela"?

Costner zainwestował w projekt dużo własnych pieniędzy, a niektórzy opisywali przygotowania do kręcenia filmu jako bardzo długi i żmudny proces. Jak opisano w poście anonimowego użytkownika na X w następujący sposób:

"Wyciskał krew ze skał, aby to zrobić. Bez wsparcia publicznego taka pasja do kina zniknie. Wkrótce nie będzie nic poza Marvelem.

Czy planujecie zobaczyć film Horizon i dlaczego uważa Pan/Pani, że film tak słabo radzi sobie w kinach?

Horizon: An American Saga - Chapter 1

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości