Polski
Gamereactor
wiadomości
The Mandalorian

Temuera Morrison mówi, że Mandalorian "ukradł odcinek" z jego programu

Księga Boby Fetta była często postrzegana jako The Mandalorian Sezon 2.5.

HQ

Jeśli oglądaliście sezon 3The Mandalorian i zastanawialiście się, jak to się stało, że Mando i Grogu wrócili do siebie po zakończeniu sezonu 2, to nie widzieliście Księgi Boby Fetta, która wyjaśniałaby odpowiedź na to pytanie.

Temuera Morrison, aktor grający Bobę Fetta, od tego czasu wypowiedział się na temat włączenia The Mandalorian do swojego spin-offu serii i wygląda na to, że chce odzyskać swoje własne za pozornie skradziony odcinek.

Przemawiając na MCM Comic Con London (dzięki, Yahoo), Morrison powiedział, że chciałby pojawić się w The Mandalorian po raz kolejny. "Właściwie to chciałbym, żeby moja postać odwiedziła The Mandalorian, fort Mando czy coś w tym stylu, a potem weszła tam i skopała naprawdę poważny tyłek... Sposób, w jaki to zrobił i przyszedł do mojego programu, i ukradł jeden z odcinków mojego programu – więc chciałbym zrobić to samo".

Boba Fett dostał dużo czasu ekranowego w drugim sezonie The Mandalorian, więc istnieje argument, że miał już swój czas na słońcu, ale nie dostał pełnego odcinka poświęconego jemu.

The Mandalorian

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości