Polski
Gamereactor
wiadomości
The Umbrella Academy

The Umbrella Academy muszą tego lata uratować świat przed nimi samymi

Ostatni sezon serialu Netflix ma zadebiutować na streamerze 8 sierpnia.

HQ

Jeden z najpopularniejszych oryginalnych seriali Netflix dobiegnie końca w sierpniu. Mając już za sobą trzy sezony akcji, The Umbrella Academy zadebiutuje w przyszłym miesiącu w czwartym i ostatnim sezonie na streamerze, a mając to na uwadze, pojawił się zwiastun tej ostatniej partii odcinków.

Widzimy w nim, jak bezsilna rodzina Hargreevesów ponownie się jednoczy i stawia czoła tajnemu stowarzyszeniu, a wszystko to około sześć lat po resecie, który miał miejsce pod koniec sezonu 3. Nie jest to jednak największe wyzwanie, z jakim przyjdzie się zmierzyć gangowi, ponieważ dowiedzą się również, że sami mogą być największym zagrożeniem i niebezpieczeństwem dla wszechświata.

W streszczeniu czytamy: "Sześć lat po resecie bezsilny klan Hargreevesów staje twarzą w twarz z tajnym stowarzyszeniem i dowiaduje się, że największym zagrożeniem dla wszechświata... mogą być sobą".

The Umbrella Academy - Sezon 4 zadebiutuje w serwisie Netflix 8 sierpnia 2024 roku, a zwiastun nadchodzącej serii odcinków możecie zobaczyć poniżej.

HQ

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości